avek.jpg

Галерея «АВЕК» — улюблене місце естетичного та інтелектуального відпочинку харків’ян та гостей міста. Вона відкрита щодня, без перерв і вихідних, з 10.00 до 22.00. Вхід вільний.

МІСІЯ ПРОЕКТУ

Галерея «АВЕК» — це найбільший недержавний арт-майданчик Східної України.

Проект створений в 2000 році. За час своєї роботи Галерея не міняла пріоритети — знайомити з творами мистецтва різних епох і народів, виховувати молодь у дусі толерантності й патріотизму, а також підтримувати юних і зрілих талановитих майстрів.

avek2.jpg

ОСВІТА ХАРКІВ’ЯН І ГОСТЕЙ МІСТА

Важливою складовою діяльності Арт-центру є культурно-освітня функція. Екскурсії, майстер-класи, лекції, відеоуроки та інші акції в Галереї «АВЕК» є її візитною карткою.

Також за допомогою спеціального обладнання, встановленого в залі, відвідувачі можуть в зручній і ненав’язливій формі ознайомитися з додатковою інформацією за тематикою виставки. У першу чергу цей напрямок орієнтований на молоде покоління.

avek1.jpg

ПІДСУМКИ 15-РІЧНОЇ РОБОТИ

Виставки робіт українських та закордонних майстрів живопису, графіки, скульптури, фотомистецтва, експонати музейного проекту «Feldman Family Museum», різні творчі акції — все це відвідувачі галереї можуть споглядати абсолютно безкоштовно. У галереї відбулося близько 200 виставок, які відвідали понад 3 мільйони людей.

avek3.jpg
musem4.jpg

ВАЖЛИВОЮ СКЛАДОВОЮ РОБОТИ «FELDMAN FAMILY MUSEUM» Є ДОПОМОГА ДЕРЖАВНИМ МУЗЕЯМ В ОНОВЛЕННІ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ТА ПОПОВНЕННІ ЇХ ФОНДІВ НОВИМИ ЕКСПОНАТАМИ.

Наразі експозиція Музею налічує понад 2600 експонатів, що представляють історію Заходу і Сходу. За словами фахівців, дуже цінні в розумінні науки і культури твори художників Паризької школи, мініатюрної пластики Японії (окімоно і нецке), ювелірного мистецтва Індії, холодної зброї Сходу, а так само морських раковин.

На рахунку «Feldman Family Museum» близько 40 виставок у Харкові й інших містах за його межами, де експонувалися цінні зібрання Олександра Фельдмана.

gal_avek1.jpg
gal_avek3.jpg
gal_avek2.jpg
gal_avek4.jpg
screenshot_1.jpg
Шаблоны для сайта