Print this page
07 грудня

В ИВЦ "Бузок" открытие выставки «Сіверський Донець – очима молоді» 2018

«Сіверський Донець – очима молоді» 2018

 

09.12.18 12.12.18

 Конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року за сприяння Державного агентства водних ресурсів України в рамках низки заходів, присвячених Дню Сіверського Дінця, організаторами яких є Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження».

Проведення цього конкурсу другий рік поспіль підтримують Харківська обласна державна адміністрація за сприяння Департаменту екології та природних ресурсів, Харківська обласна рада, Харківська обласна організація Українського товариства охорони природи та Інформаційно-виставковий центр «БУЗОК».

           Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

Цього року участь у конкурсі узяли 97 навчальних закладів Харківської (10), Донецької (65) та Луганської (22) областей, через які тече наш Сіверський Донець.

На конкурс надійшло понад 700 творчих робіт, з них за областями:

Донецька обл. – 397 робіт, Луганська обл. – 160 робіт, Харківська обл. – 147 робіт.

Творчий погляд на світ очима юності і дитинства розкривають фотографії, малюнки, поетичні й прозові твори, дослідницькі роботи та агітаційні розробки.

Всі надані конкурсантами роботи були розглянуті комісією з оцінювання, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямками та представники державної влади і органів місцевого самоврядування. Переліки переможців та призерів конкурсу можна завантажити з сайту Сіверсько-Донецького БУВР за посиланням: http://www.sdbuvr.gov.ua/UA/anons.htm

        Всі переможці по Харківській області отримають дипломи за І, ІІ, ІІІ місця, а також флеш-карти з емблемою Дня Сіверського Дінця від Харківської обласної державної адміністрації. Призери будуть нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками, а найактивніші навчальні заклади будуть відзначені подяками.

 

12 грудня 2018 року о 12:00 в Інформаційно-виставковому центрі «БУЗОК» відбудеться НАГОРОДЖЕННЯ переможців і призерів 12-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» (по Харківській області). 

Read 372 times
Rate this item
(0 votes)