Print this page
22 січня

В ИВЦ "Бузок" открытие выставки «Крок за межі звичного»

 «Крок за межі звичного»

22.01.19 – 29.01.19

Найважчий крок - це крок за межі звичного, сказав одного разу президент США Франклін Рузвельт. АТ «Турбоатом» до 85-річчя з Дня заснування запустив креативний проект, що спрямований на творчий розвиток. У сьогоднішній час  популярна ідея поєднувати непоєднуване, як наприклад у родоначальників сюрреалізму Сальвадора Далі або Рене Магрітта. І тому основною метою фотопроекту є саме розвиток фантазії та свободи творчості в абсолютно різних видах мистецтва, занурення в атмосферу творення й пошук нового та незвичайного.

У фото проекті взяли участь різноманітні колективи першої та сучасної столиць України. Ці колективи представляють абсолютно різні області мистецтва, але при цьому мають великий творчий потенціал. Наприклад, спортсмени з BARSTYLERS WORKOUT CLUB (м. Харків), які виконували фізичні вправи не тільки на землі, але й на висоті у кілька десятків метрів. А дівчата на полотнах з київського колективу «Freak Circus Corporation» зависали під стелею одного з найбільших цехів підприємства. Навіть лицарський турнір було проведено на «Турбоатомі» силами клубу історичної реконструкції «Князь» (м. Харків).

Завдяки підтримці директора Харківського державного цирку Олексія Житницького на «Турбоатом» завітали артисти цирку: відомий еквілібрист Боб Гвоздецький, повітряні гімнастки, жонглер та дресировані собаки.

Найбільш вражаюче візуально шоу продемонструвала команда професійних артистів Fireshow PANTERA. У номерах команди переплітаються акробатичні трюки й техніка обертання вогненним реквізитом.

 

Спортивне мистецтво було продемонстровано одразу кількома колективами. Так, участь у проекті взяли не тільки футболісти заводської збірної, але й харківські шпажисти зі школи фехтування «Уніфехт» Роман Свічкар (бронзовий призер чемпіонату світу-2018) та Олексій Махонін, а також вихованці клубу «Karate Club Ayumi» з тренером Павлом Ігнатенко.

Техніка теж була представлена у креативному проекті «Турбоатома», що в черговий раз доводить - люди здатні створювати шедеври з усього, навіть з металу. Ретро-автомобілі з колекції «Фельдман Екопарк» та мотоцикли видатної фірми Harley-Davidson, надані представниками Free Bikers.

           Запрошуємо всіх відвідати виставку та разом відсвяткувати 85-річний ювілей флагмана вітчизняного машинобудування АТ «Турбоатом».

Read 331 times
Rate this item
(0 votes)