Print this page
20 листопада

В ІВЦ "Бузок" Персональна виставка Вікторії Черняєвої «Алые Паруса»

Персональна виставка Вікторії Черняєвої

«Алые Паруса»

20.11.2019 – 06.12.2019

   Дорогий глядачу, я рада вітати Вас на своїй персональній виставці «Пурпурові вітрила». Назва «Пурпурові вітрила» — не випадкова. Ця чудова повість увібрала в себе все найкраще. Красиву мрію і правдиву реальність, любов і віру в дива ...

   Адже саме мрія, за словами автора О. Гріна, таїть в собі «зерно полум’яної рослини — Дива». Саме мрія допомагає вірити у найкраще і перетворювати світ.

   Я малюю ... Продовжую малювати. Пробую перенести на свої полотна всю побачену красу і розумію, як це чудово! Так, я вчуся малювати, роблячи крок за кроком, накладаючи мазок за мазком, на якийсь час забуваючи про всі свої проблеми зі здоров’ям і всі труднощі.

   Стикаючись з ними, іноді здається, що світ втрачає фарби, стає сірим ... Але як тільки береш до рук пензля, занурюючись у світ своїх картин, — хочеться мріяти, вірити і насолоджуватися красою навколишнього світу. І, звичайно ж, вірити в Чудо!

   Життя дарує мені дивовижних людей. За це я хочу сказати йому велике спасибі! Тих, хто не помічає мої особливості. Тих, хто приймає мої недоліки і щиро допомагає, вселяє впевненість у завтрашній день і допомагає йти далі, вперед, до своєї мрії.

   Дякую вам всім!

   Маю велику надію, що мої картини Вам сподобаються і подарують хороший настрій.Завжди мрійте, вірте, і любіть! 

   Завжди Ваша, VIKA

 

Read 254 times
Rate this item
(0 votes)