Print this page
21 листопада

Виставка творчих робіт та нагородження переможців 13-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді»

Виставка творчих робіт та нагородження переможців

13-го творчого конкурсу

«Сіверський Донець – очима молоді»

04.12.2019 – 05.12.2019  

(велика зала)

Конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року в рамках низки заходів, присвячених Дню Сіверського Дінця, організаторами яких є Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження» за сприяння Державного агентства водних ресурсів України та підтримки Регіонального офісу водних ресурсів у Харківській області.

Цьогорічний меседж конкурсу:«ЗРОБИМО нашу річку ЧИСТОЮ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!» До участі в конкурсі були запрошені учні та студенти Харківської, Донецької та Луганської областей, які мріють бачити річки свого дитинства чистими і готові докласти до цього власних зусиль!Організатори прагнуть згуртувати всю молодь Придінців’я в єдину ЕКО-спільноту, що любить, шанує і піклується про маленькі й великі річки басейну Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України!Ці творчі здобутки – яскраві малюнки, спостереження у фотографіях, виразні поетичні й прозові твори, ефектні розробки – мотиватори та аналітичні дослідницькі роботи – стануть вагомим внеском у справу очищення наших водойм від шкідливого пластику (https://www.youtube.com/watch?v=91OM9aZLxyg) та небезпечних фосфатів (https://www.youtube.com/watch?v=2MYnNtNmCE0&feature=youtu.be)!!!Цього року на конкурс надійшло понад 800 творчих робіт від 100 навчальних закладів Харківської, Донецької та Луганської областей.

Всі надані конкурсантами роботи були розглянуті комісією з оцінювання, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямками та представники державної влади і органів місцевого самоврядування. Докладніше інформацію про конкурс дивіться на сайті Сіверсько-Донецького БУВР: http://www.sdbuvr.gov.ua/UA/sevdonec.htm.

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів84122 Україна, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Торська, 35тел./факс (06262) 2-78-94; 62-16-05; www.sdbuvr.gov.ua; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (050) 901-83-47 Юлія Киркач, пров.фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. грудня 2019 року о 12:00 в Інформаційно-виставковому центрі «БУЗОК» (м. Харків, вул. Сумська, 25) відбудеться НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів 13-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» (по Харківській області).

 

Read 351 times
Rate this item
(0 votes)