Print this page
06 грудня

В ІВЦ "Бузок" Групова виставка живопису та графіки «Чемоданное настроение»

Групова виставка живопису та графіки

«Чемоданное настроение»

  07.12.19 – 18.12.19 ( велика зала)

          «Чемоданное настроение» –  так називається виставка живопису і графіки творчої групи любителів мистецтва та їх викладача – Людмили Чемоданової.

            Із завидною регулярністю раз на рік проходять художні виставки цього колективу у інформаційно-виставковому центрі «Бузок». Учасники творчої групи не перестають дивувати своїх шанувальників постійно зростаючим рівнем майстерності, різноманітністю сюжетів, жанрів і технік. Мистецтво для них – це радість, віддушина, можливість і спосіб самовиразитися.

            Різноманітні види міст, красиві пейзажі, а також улюблені теми – квіти та натюрморти, інтер’єри, характерні портрети –  все це так чи інакше пов’язано з подорожами. Художниці зобразили не тільки спогади і враження від побаченого, а й свої мрії про ті місця, де їм хотілося б побувати.

           Для втілення задуманих ідей були використані різні графічні та живописні матеріали: вугілля, соус, пастель, акварель, акрил, олія, а також змішані техніки.

     Учасники виставки:

Людмила ЧемодановаАнна КрасиковаАнна КоханАлла БасайВалерія КулигінаВіра ГрозьВікторія ГайворонськаОлена Солдатська Ірина ПавлюченкоЛілія КоровінаЛюдмила ЛедовськаНаталія ОтиськоОлеся АйдіноваОльга ЗубенкоОльга КухарськаСвітлана Янцевич
Read 219 times Last modified on П'ятниця, 06 грудня 2019 12:41
Rate this item
(0 votes)