Print this page
17 червня

В ІВЦ "Бузок" Виставка робіт учнів студії chekhov_sky_studio

Виставка робіт учнів студії chekhov_sky_studio

«Восходящие потоки»

16.06.2020 – 27.06.2020

«Все виды искусств служат величайшему из искусств –

  искусству жить на земле»

В.Брехт

Чеховська Марія, викладач студії chekhov_sky_studio, народилася                       21 вересня 1979р. у  Харкові. Становлення її як художниці проходило в Харківському художньому училищі в 2002–2007 роках  за спеціалізацією: «Станковий живопис».  Цього ж року вступила до Харківської академії дизайну і мистецтв на факультет образотворчого мистецтва за спеціальністю: «Станковий живопис».                                 З відзнакою закінчила академію в 2013 році. Отримала професійний статус: художник-педагог. З теплом і вдячністю вона згадує викладачів училища та академії: Киянського Ю. І., Сердюка М. Ф, Дятлова Ю. Л., Шевченка  Д. В., Дмитрієва А. О. З 2014 року почала викладати  в дитячій інтелект-студії «Особистості». Першими учнями були діти, потім приєдналися і дорослі, натхненні роботами і успіхами своїх  дітей.

Серед тих, хто вирішив присвятити себе творчості,  –  люди абсолютно різних професій і естетичних уподобань, яких об'єднує прагнення розвиватися і самовиражатися. Всі ми живемо в світі, переповненому суєтою і рутиною, де кожен  бажає знайти яскраві акорди свого існування.  Ще не так давно їхні фарби і палітри лежали на поличках  магазинів і вони понуро відмахувалися від ідеї творчості,  думаючи, що не мають таланту.

 

Щоб творити, потрібна маленька іскорка-віра в себе, з якої розгориться       полум'я – натхнення! Зупиніться на мить, озирніться, навчіться бачити прекрасне в усьому... Пробуджуйте в собі давні мрії або надихайтеся чимось новим! Коли людина істинно щаслива, вона пізнала свій внутрішній світ і ділиться своїм «вогником» з однодумцями. Одного разу прекрасне може залишитися з Вами назавжди, на Ваших полотнах і у Ваших малюнках. Мистецтво дарує людині радість і естетичну насолоду. Творити може кожен, незважаючи на  вік, рівень знань і здібностей, навчитися цьому ніколи не пізно!

Контакти:

Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., instagram: chekhovskaia_art / chekhov_sky_studio / facebook: Mарія Чеховська.

Сайт: Scotch-Rubin (розділ: Картини на замовлення) 097-241-60-19 Марія

Read 207 times
Rate this item
(0 votes)