Print this page
06 липня

В ІВЦ "Бузок" персональна виставка живопису Олени Алиб'євої «Весь світ в одній миті»

«Весь світ в одній миті»

Персональна виставка живопису Олени Алябєвої

        09.07.2021 - 20.07.2021 (мала зала)

        Олена Аляб'єва народилася в 1985 році, закінчила Харківський ліцей мистецтв, навчалася живопису в художніх студіях. Живе і працює в Харкові. Роботи художниці виконані в різних жанрах живопису та графіки.

        Концепція виставки полягає в неповторності кожної  секунди, що ми проживаємо. Натхнення Олена черпає в навколишньому світі. «У  повсякденному, здавалося б, звичайному житті й рутинній реальності завжди є місце прекрасному. Наше завдання полягає в тому, щоб не просто дивитися на світ, але Бачити його. Навчитися помічати красу в простому. Це те, що зробить наш світ яскравішим і багатограннішим. Всю суть людського буття можна висловити, цитуючи великого Йоганна Вольфганга фон Гете «Зупинися, мить, ти – прекрасна!»

       У сучасному супершвидкісному ритмі життя в людини часто немає часу на те, щоб озирнутися і подивитися по сторонам. Художниця на мові живопису говорить з глядачем про важливість взаємодії і гармонії світу людини зовні і всередині. Про те, як важливо іноді скидати темп і сповільнюватися для того, щоб побачити красу і суть кожної миті, відчути єднання із всесвітом. Про те, що світ, в якому живе людина, різноманітний. Про нескінченні інтерпретації простору і часу, про незвичайне бачення звичайних речей і про те, як людина сама творить свою реальність за допомогою гри й уяви.

       Особливий характер полотен художниці полягає в тому, що кожен глядач являеется співавтором картин, вкладаючи в них своє бачення через індивідуальну призму сприйняття. Адже тільки із взаємодії автора і глядача  народжується справжнє мистецтво.

       Роботи  Олени Аляб'євої можна подивитись та придбати в Facebook, группа " Сіль-Соль" по тегу #alyabyeva_artInstagram: panorama_art_gallery

 

Read 47 times
Rate this item
(0 votes)