Print this page
11 жовтня

В ІВЦ "Бузок" виставка еко-проєкту

Виставка еко-проєкту «Green paintbrush»

13.10.21 – 21.10.21

(велика зала)

Організатор проєкту - Ірина Бережна,

дизайнер,керівник дитячої студії творчості в смт Старий Салтів

     Ідея проєкту в об'єднанні художників різного віку і рівня майстерності для спільної творчості і поліпшення навколишнього середовища.

     Діти і дорослі, учні та студенти, професіонали і аматори, досвідчені і тільки початківці - всіх нас об'єднує любов до природи. Ми черпаємо натхнення в ній, милуємося нею, малюємо її і допомагаємо їй ставати зеленішою.

     Логотип проєкту - зелений пророслий пензлик, як символ того, що за допомогою нашої творчості ми створюємо навколо нас лісосади для всіх. Десята частина коштів від продажу картин проекту буде вкладена в закупівлю та висадку саджанців.

    

     Запрошуємо підтримати наш проєкт, а також приєднатися до спільної висадки дерев уздовж річки Уди 16 жовтня. Подробиці ви зможете дізнатися на сторінці проєкту в Instagram або у організатора.

     17 жовтня о 12:00 у цьому залі відбудеться міні-концерт друзів нашого проекту. Приходьте насолодитися грою на прекрасних музичних інструментах.

    

     Також запрошуємо на майстер-клас з малювання дерев і квітів для дітей, який відбудеться 20 жовтня о 16:00 в галереї "Бузок".

     На всі заходи вхід вільний.

 

 

 

Контактні дані організатора:

@berezhnaya.art

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

0979200401   

Read 120 times Last modified on Понеділок, 11 жовтня 2021 18:13
Rate this item
(0 votes)