15 вересня

В ІВЦ "Бузок" відкриття виставки робіт-фіналістів «Наше мирне небо»

«Наше мирне небо»

Виставка робіт-фіналістів

Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

  Третій рік поспіль у межах Харківського фестивалю авіації, який збирає на аеродромі «Коротич» тисячі глядачів і є візитною карткою регіону, реалізується соціальний проект, направлений на взаємодію дітей та дорослих, підвищення цікавості до авіації у суспільстві та розкриття мистецтва дитячої душі – конкурс малюнка «Наше мирне небо».

  Цього року конкурс розширив свою географію. Участь взяли близько 2000 дітей у віці до 17 років з усієї країни, а до фіналу увійшли роботи представників 19 областей України – Чернівецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Черкаської, Одеської, Кіровоградської, Винницької, Донецької, Луганської, Харківської, Полтавської, Закарпатської, Чернігівської та Сумської. 

  Переможці визначилися у трьох вікових категоріях: до 7 років, від 8 до 12, від 13 до 17 років. Кращі малюнки відбирали члени журі – представники авіаційного світу, крупних виробничих підприємств, керівники провідних вишів України, спеціалісти світу мистецтва та влади.  

 Переможці та лауреати на аеродромі «Коротич»  під час  KharkivAVIAfest-2018 отримали цінні подарунки, а також здійснили ознайомчий політ на літаку Ан-2.

Близько 80 найкращих робіт з числа фіналістів відібрані для експозиції. Це картини непрофесійних юних художників, виконані у різноманітних техніках та жанрах, які дозволяють поглянути на широту світу очима дітей. Тема «Наше мирне небо» дала можливість дітям творити, відображаючи абсолютно різнопланові сюжети, які сповнені глибиною, смислом та яскравими фарбами життя. 

 Також під час виставки будуть відібрані роботи для участі у щорічному міжнародному конкурсі дитячого малюнка «The FAI Young Artists Contest», тема якого у 2019 році – «My dream to fly».  

 

Відкриття виставки «Наше мирне небо» – 19 вересня,  18.00.
ІВЦ «Бузок», вул.Сумська, 25.

Вхід вільний

Read 281 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта