Персональна виставка Юлії Зіркової

  «Часопис простих речей»

15.02.2022-27.02.2022 (велика зала)

 

«Там, де одні бачили абстракцію, інші бачили істину»

А. Камю

Простота і складність завжди супроводжують нас у нашому житті, надихають на рішення, почуття та розуміння. Художній проект має на меті розвинути погляд на речі, побачити просте через складне та відчути складність у простому, показати глядачу різноманіття форм, формування іншого художнього контексту зовнішнього світу через складність внутрішнього погляду на звичайні мотиви, предметні мотиви, вічні речі, які трансформуються в уяві художника через його бачення. Як наслідок, образи набувають іншої форми. Процес створення виступає як характеристика часу, змінюючи прості речі в процесі творчого пошуку.

Відомості про художника:

Юлія Зіркова народилась у 1987 році в м. Феодосія, там же закінчила художню школу ім. І. Айвазовського. 2004-2009рр. – навчання в Харківському національному університеті будівництва та архітектури;  2008-2010рр. – у Міжнародному Інституті моди та дизайну за спеціальністю «Дизайн інтер’єру. Ландшафтний дизайн». З 2011 року навчається в Майстерні Аналітичного Мистецтва під керівництвом художника В.В.Лисенка. З 2019 року є Членом Національної Спілки Художників України, а також міжнародної спілки художників Братислави European Union of Artist  Словакия, Братислава.

Персональна виставка Арсенія Трубнікова (9 років)

  «Мій безмежний кольоровий світ»

 15.02.2022-25.02.2022 (мала зала)

 

Шановні гості!

         Я радий вітати вас на моїй першій персональній виставці, хочу познайомити вас із моєю творчістю. Мене звуть Арсеній Трубніков, мені 9 років, і за допомогою малюнків я можу показати, яким барвистим я бачу цей чудовий світ, світ очима дитини з синдромом Аспергера.

      Мій світ має яскраві барви, мені подобається знаходити нові кольори і вигадувати їм назви, я довго боявся тварин, але за допомогою малювання зміг із ними подружитися.

      У мене є суперсила  –  дуже хороша пам'ять, я бачу і швидко запам'ятовую дрібні деталі, і я знаю дуже багато машин, пам'ятаю всі їхні назви та моделі. Моя мрія – водити круту спортивну машину, і я хочу, щоб вона вміла літати. Мені подобається їх малювати та уявляти себе за кермом суперавто.

      Мені подобається також грати в шахи, плавати, гуляти в парку, їсти піцу і ходити в кіно. У мене багато енергії, і я хочу побачити весь світ. Іноді мені важко зупинитися, але світ такий прекрасний, і я хочу його дізнатися краще.

      Я дуже хочу, щоб ви побачили, скільки емоцій у моїх малюнках, скільки фарб та кохання!  Мій світ безмежний, і в ньому можливо все.

        Дякую всім вам!

Виставка іранської ручної вишивки компанії SARVIN

09.02.2022 – 13.02.2022 (мала зала)

       

     Вишивка - традиційне декоративно-ужиткове мистецтво Ірану, що виникло в провінції Сістан і Балуджистан, особливо в місті Іраншахр.

     Перська (іранська) вишивка існувала з найдавніших часів. Використовувались рундали, тварини та інші мотиви. Килимарством займалися переважно чоловіки, а вишивкою - жінки; члени однієї родини працювали на обох професіях.

     Традиційна іранська вишивка – один із давніх методів прикраси одягу та тканин, які використовуються в житті людини. Вишивка, художні рядки та малюнки з кольоровими нитками виконуються на поверхні звичайного текстилю. Це робиться за допомогою голки та гачка, а також тонких стібків на тканині. Існує багато варіантів використання голок. Як правило, для утримання тканини використовується прямокутник чи коло. Для вишивки використовуються бавовняні, шовкові, вовняні та лляні тканини, та різні види ниток, як шовк, вовна, синтетичні волокна, нитки для в'язання, бавовняна пряжа для гобеленів та напівміцна пряжа.

       На виставці представлені роботи сучасних майстрів Зохри Мохаммад Іврахімпур та Махдії Ражаві.

 

Виставка працює з дотриманням чинних вимог щодо запобігання розповсюдженню COVID-19

Виставка живопису Олени Середи та Оксани Бажинової

 «Сяючий Всесвіт»

04.02.2022 – 13.02.2022 (велика зала)

        Олена Середа народилася в 1969 році в Червоному Суліні Ростовської області. На теперішній час живе та творить у Харкові. Малює з двох років, з дитинства оточуючі сприймали її як художника. Навчалася в студії образотворчого мистецтва та в художній школі Дніпра.  Далі довелося залишити улюблену творчість. Довгий час була зайнята в бізнесі. Останні роки знову активно займається живописом. Брала уроки в Харкові в студії Арт-Стріт у професійних художників. На даний момент закінчує магістратуру Харківської державної академії дизайну та мистецтв за спеціальністю «Образотворче мистецтво, дизайнерське мистецтво та реставрація».

        Улюблена техніка – олійний живопис. У своїх роботах художниця зображує прекрасний світ навколо нас, людські почуття та емоції. Мета Олени – радувати людей своєю творчістю, а також змушувати замислитися над сенсом існування. Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Європи та США.

        Учасник  виставок:

  • - 2019 «Ритми літа», художня галерея «Palladium», м. Харків
  • - 2020 «У вихорі пригод», інформаційно-виставковий центр «Бузок», м. Харків

     -   Постійна експозиція в творчій майстерні художниці за адресою: офісний центр концерну АВЕК, м. Харків

Роботи представлені в міжнародних онлайн-галереях Saatchi Art, Artmajeur    та на платформі Etsy

         Оксана Бажинова, 1972 року народження, мешкає в місті Харкові. У юнацькому віці навчалася в ДК ХЕМЗ у ізостудії, а також приватно кілька років у професійних художників. У наступному році закінчуватиме навчання в магістратурі Харківської академії дизайну та мистецтв на факультеті «Творчий малюнок та графіка». Учасник виставок:

 - 2018 році – галерея «Сир», виставка «Весняна крапель»;

 - 2019 «Ритми літа», художня галерея «Palladium»;

 - 2020 році виставка «У вихорі пригод», інформаційно-виставковий центр «Бузок».

Виставка картин на прополісних полотнах

  «АПІкультура»

 

02.02.2022-08.02.2022 (мала зала)

Виставка презентує картини на полотнах, що просочені прополісом, корисним здоров'ю людини. Маленькі бджілки зробили великий внесок у підготовку полотна перед тим, як його торкнулася рука художника. Полотна протягом двох років знаходилися у вуликах, збагачуючись прополісом.

Прополіс є смолистою речовиною від коричневого до темно-зеленого кольору,  що виробляється бджолами. Колір полотна – це відтінки пори року. Проєкт картин на прополісних полотнах створений компанією «Apiculture», Колодним бджільництвом для душі та його керівником, членом громадської організації «Спілка Пасечників Харківської області» Метельовим Сергієм Миколайовичем, а також за участю молодих талановитих художників. Завдання художників – залишаючи максимально незафарбовані краї прополісу, надати художній цінності полотнам, передати життєвий настрій та любов до природи.

Відомості про організатора:

Метельов Сергій Миколайович (43 роки),  бджільництвом займається  3 роки. Виготовленням колод  – 2 роки. Основна пасіка стоїть на очеретяних вуликах власного складання  колод,  дві – з ламелей дерев'яних, три – з  ламелей зрощених по довжині, чотири – оглядові колоди з додатковими дверцятами за склом. Але у всіх колодах підтримується принцип – бджоли в природному середовищі. Перевага колоди – мед довгий час перебуває в ній, збагачується запахом прополісу і бджолиним повітрям. У колоді не проводиться жодних обробок, завдяки чому мед виходить дуже цілющий. У перспективі –  поставити велику колодну пасіку для лікарського меду. А також відкриття музею Колодного Бджільництва, що діє просто неба.

 Виставка працює з дотриманням чинних вимог щодо запобігання розповсюдженню COVID-19

 

Last modified on Неділя, 06 лютого 2022 13:44

Персональна виставка живопису Катерини Гусакової

«Я і мій світ»

25.01.2022 – 01.02.2022 (мала зала)

        Катерина Гусакова народилася в 2001 році в місті Харкові – науковому, культурному і промисловому центрі України.

У школі Катерина входила до складу редколегії, відвідувала курси підготовки до творчого конкурсу з рисунку в ХНУБА, але свою подальшу освіту пов’язала з економічними науками, вступивши до ХНАДУ на факультет «Управління та бізнесу».

       Незважаючи на це, Катерина не залишила мрію свого дитинства, тому продовжує писати картини для себе та близьких людей. Художниця відображає пейзажі та портрети тварин. Кожна її картина – це її особисте бачення, відчуття і сприйняття навколишнього світу – від яскравих фарб до спокійних, а інколи і зовсім похмурих.

         Це – перша виставка молодої художниці-початківця, але надихнуло її на цей крок велике бажання показати, як настрій людини впливає на кольори, щоб почути думку більш досвідчених оцінювачів мистецтва.

 

Контакти та профілі автора в соціальних мережах:

E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Instagram: katyagusakova_2001

Last modified on Понеділок, 24 січня 2022 09:44

Виставка дитячих творчих робіт учнів Юлії Макієвської

  «Чарівні фарби»

 

25.01.2022-03.02.2022 (велика зала)

       Ця виставка – яскраве відтворення поглядів, мрій і бажань учнів арт-педагога Юлії Петрівни Макієвської.

      Дивовижні поєднання кольорів та пропорцій народжують чарівні вразливі образи та сюжети, які чудово переплітаються з нашим світом. Фарби надають радість та натхнення у події та вчинки і, безумовно, вимагають від дорослих, в першу чергу, зберігати та підтримувати унікальні бажання наших дітей відтворювати красу навколишнього світу.

Ласкаво просимо до перегляду!

«Чорний січень»

 фотовиставка

19.01.2022 - 23.01.2022  (мала зала)

 

 

        «Чорний січень»… Під такою назвою 19 січня 2022 року о 12 годині в Інформаційно-виставковому центрі «Бузок» Почесне Консульство Азербайджанської  Республіки в м. Харків відкриє фотовиставку, приурочену до трагічних подій, які сталися 20 січня 1990 року в місті Баку Азербайджанської Республіки. «Чорний січень» 1990 року безжально забрав життя мирних громадян.

На виставці будуть представлені фотоілюстрації трагічних наслідків тієї події. Але, в той же час, вони продемонструють силу духа азербайджанського народу, його поняття про честь, гідність і свободу.

На відкритті фотовиставки планується участь представників Харківської обласної ради та обласної адміністрації, Харківської міської ради, навчальних і освітніх закладів, всіх бажаючих громадян.

Фотовиставка діятиме з 19 по 23 січня 2022 року. Запрошуємо всіх небайдужих віддати шану жертвам трагедії та підтримати азербайджанський народ своєю присутністю.

Виставка мобільної фотографії

 «Захід сонця, як і кожен день, особливий»

11.01.2022 – 18.01.2022 (мала зала)

 

Мобільна фотографія як емоційний скетч.

Коли не вистачає часу на технічні хитрощі,

 треба встигнути натиснути на кнопку смартфона.

 

       Ця виставка дає можливість передати емоції, які захопили авторів світлин – Тетяну Кармазіну та Сніжану Безегу. Емоції, які зберігалися в серцях авторів та пам’яті смартфона, сьогодні відкриваються глядачам. Через образ заходу сонця на фото показана особливість і цінність кожного дня.

      Як часто ми піднімаємо голову вгору і спостерігаємо за небом, зірками, луною чи сонцем? Як часто ми зупиняємося і відчуваємо себе, свій емоційний світ? Кожен день особливий, і кожна хвилина може подарувати вам незабутні емоції. Подивіться навколо – як багато чарівного та надихаючого. Неважливо, де ми – на роботі, вдома, на вулиці… у кожного з нас є можливість бути більш уважним, спостережливим, заряджатися красою, що нас оточує. Шукайте свої красивості, відчувайте, що вам до вподоби, та розділяйте радість зі своїми близькими.

      Сніжана Безега – людина-мотиватор, що закохує людей у фізичну активність на природі, скандинавську ходьбу. Активно почала збирати світлини заходу сонця під час карантину, спочатку для себе і друзів, потім почала робити публікації у соцмережах. Сьогодні це гарна традиція – спостерігати за новими барвами заходу сонця та обмінюватися світлинами з друзями різних міст, країн та континентів, вважає авторка фото.

      Тетяна Кармазіна - художник, коуч, організатор і ведуча клубу прихованих акварелістів, захоплює на своїх майстер-класах емоцією фарб. Захід сонця любила завжди. А в період пандемії, коли подорожі стали обмежені, заходи сонця з вікна придбали інші фарби та емоції. Тетяна вважає, що захід сонця надихає, розслаблює, вчить споглядати і спостерігати як за зовнішнім світом, так і за внутрішнім.

Любіть та цінуйте красу кожної миті свого життя! Це великий подарунок.

Виставка вишитих робіт «Натхнення душі»


Наш клуб існує вже сім років та об’єднує зовсім різних людей – за віком, професією, вподобаннями. Це видно на наших картинах, вони такі ж різні, як і ми самі. Однак любов до творчості, інтерес спробувати щось нове об’єднує всіх нас. Ви зможете побачити картини, вишиті у різних техніках – хрестиком, гладдю, бісером або стрічками, мікровишивку. У цьому році буде представлено колекції ляльок та картини зі шкіри.Ось і почався новий 2022 рік. І вже традиційно на зимові свята харківський творчий клуб рукоділля «Натхнення» відкриває свою чергову виставку. Ми раді привітати наших гостей зі святами та поділитися з ними гарним настроєм та теплом своїх сердець, показати свої нові роботи.

Ми завжди раді прийняти усіх, кому до вподоби творити прекрасне своїми руками, хто бажає спілкуватися та ділитися своїм захопленням з іншими, хто бажає представити свої результати на розсуд глядачів і колег. Залиште свої відгуки та побажання у книзі відгуків, вкажіть телефон, і ми обов’язково зв’яжемося з Вами, запросимо на наші регулярні зустрічі.

У неділю 16 січня 2022 року о 12:00 відбудеться урочиста зустріч з майстринями, де ви зможете познайомитися та поспілкуватися з авторами робіт.

Чекаємо на вас!:

@gretchen_margarita

@art_l_design

@irina_zhuravel88

@viika_pivovarova

Шаблоны для сайта