29 січня

В ИВЦ "Бузок" открытие выставки живописи «Це – мої відчуття»

«Це мої відчуття»

Выставка живопису Олени Каверзіної

 

30.01.2019 – 09.02.2019

Олена Олександрівна Тимофеєва-Каверзіна народилася 24.04.1981 р. у м. Дніпро. У дитинстві переїхала з батьками до Черкас. У молодших класах займалася у школі мистецтв. Театр, живопис, танці, музика, спів… Але малювати любила з дитинства, тому, згодом, вступила до черкаської художньої школи. Нажаль, як людина дуже волелюбна, не терпляча стандартних рамок, чіткої програми – довго навчатися там не змогла. Пішла.

Батьки плекали у мені любов до природи з пелюшок. Я росла, як невід’ємна її частина. С живописом, на той момент було покінчено. Я захопилася створенням різних виробів  із дарів природи – шишок, мушель тощо. Це захоплення живе і плідно розвивається у мені до сьогодні.

Справжня група підтримки, тил, помічники в усіх моїх починаннях – це моя дорогоцінна сім’я. Чоловік, син та батьки. Є в нас чудові чорні віддушини – собаки породи канекорсо. Завдяки їм, мій життєвий шлях звернув і до кінології. На даний момент я є Президентом Всеукраїнського клуба собак породи кане корсо. Мною було випущено 4 кінологічних журнали, присвячених саме цій породі, у роботі 5-й випуск. Зараз у нас вдома живуть 3 собаки. І звісно, у моїй колекції є багато робіт, присвячених їм.

Ще одне захоплення – фотозйомка. Фотозйомка всього – любого сина, прекрасних закатів, собак, птахів, морської піни, ажурного павутиння, інею на трояндах… Адже кожна мить життя прекрасна і неповторима. Її так хочеться вловити…

Троянди і квіти – це окрема тема. Я з дитинства мріяла мати райський сад з запашними кущами, деревами, квітами, ранковою росою та одурманюючим запахом трави. Тепер він у мене є. Це місце, де я більш за все полюбляю творити. Саме тут мої емоції та відчуття вкладаються фарбою на полотна.

Різні життєві ситуації, і веселі, і такі, що крають серце, шукали у мені енергетичний вихід. І ось, за багато років знайшли… У моїх руках знов з’явилися олівці, кисті та фарби. Перші мої роботи були справжньою арт-терапією для самої себе. Як фізичною, так і емоційною. Вони дійсно зцілили мене та відкрили нову грань. Мої почуття ожили та стали видимі. Деякі з цих робіт представлені на цій виставці. А далі бажалося розвитку. Я познайомилася з чудовою художницею Оленою Щегловою, котра дала мені уроки живопису, підтримувала та підштовхувала у моменти творчої кризи.

 

У березні 2017 р. моя робота «Вогняний півень» брала участь у соціальному проекті у м. Черкаси «Хвіст-Арт». Також, там була представлена добірка наших світлин із собаками.

2017 та 2018 роки були наповнені творчістю. У цей час народилися та втілилися більшість моїх нових робіт. Невід’ємною частиною для мене, під час написання картин, стали мантри. Мої полотна ввібрали їх енергетичну силу.В мене немає улюбленого напрямку у живописі. Я пишу те, що на даний момент живе у мені. Сьогодні це можуть бути потойбічні квіти, завтра – тварини, потім – енергії, обереги і маски. Це – мої відчуття!

Read 410 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта