13 жовтня

У ІВЦ "Бузок" Групова виставка живопису та графіки

Групова виставка живопису та графіки

«Этюды  настроения»

08.10.2019 – 20.10.2019  (малий зал)

Харченко ВікторіяНародилася в Україні, в місті Кременчуг. У колір і малюнок була закохана з дитинства, годинами могла розглядати ілюстрації в книгах, милуватися ними. Олівці, фломастери, фарби, альбоми були найбільшими скарбами її світу. «Якось мама подарувала мені маркери, досі пам'ятаю своє здивування від їх форми, насиченого кольору і своє щастя володіння ними», - згадує художник.  За освітою інженер-програміст, але працювала в сфері рекламного дизайну. У процесі професійного самовдосконалення дійшла висновку, що не вистачає академічних знань з малюнку і живопису, що поклало початок навчання. Саме тут і розкрилися повною мірою любов до мистецтва, прагнення вивчати колір, світло, і взагалі творити ...  З цього моменту починається нова сторінка творчої біографії молодого художника - активний розвиток, участь у всеукраїнських та обласних виставках. На одній з недавніх - «Авіапензель» у виставковій галереї «Мистецтво Слобожанщини» - художник представила свої нові роботи: «Кошик троянд», «7 червня», «Зимовий вечір у Харкові».«Моя мрія: мандрувати і писати світ».

 

 Гордєєва ВікторіяМалюю стільки, скільки себе пам'ятаю. Почала ще з дитинства. Люблю природу і все більше хотілося писати картини тварин і пейзажів. Прагнення і бажання показати, який світ навколо прекрасний. Скільки різного існує! Вже з трьох років ходила до вчителів, знайомилася з багатьма техніками як передати те, що бачу і відчуваю. Трохи пізніше познайомилася з професійним живописом і вирішила, що буду працювати саме в цьому напрямку. Тепер себе без пензеля у руках уявити не можу. Купленнікова ОленаЯ реалізувала свою дитячу мрію. Усе дитинство я що-небудь малювала. Мій дядько закінчив Харківську академію мистецтва. У будинку пахло масляною фарбою і хвоєю. Усе було заставлено картинами і книгами. Їх можна було розглядати годинами. І кожного разу в ілюстраціях знаходила щось нове. Це зачаровувало, наче музика… Але я ходила на хор 8 років, на фортепіано... А потім, 6 років тому, я в інтернеті знайшла відео. Дорослі люди займаються живописом. Це сколихнуло минуле. Я знайшла Ультрамарин. Потім познайомилась із Вами. І моя дитяча мрія збулася. 

Овчаренко СергійЗ раннього дитинства любив малювати. Ця любов до творчості пізніше знаходила різні форми реалізації. Це відвідування різних творчесскіх гуртків таких, як: малювання та кераміка. Періодично малював олівцем і ручкою, але все життя мріяв писати маслом на полотні. Маслом почав малювати років 5 тому, через те що подобається цей вид мистецтва. Відтоді з'явилася мрія стати відомим художником. Весь цей час розумів, що для цього треба багато вчиться живопису. Мистецтво ціную і люблю бувати на різних виставках, іноді купую  картини різних художників, тому вдома у мене присутні не тільки мої работи. Чому  я сам займаюсь живописом? Тому що відчуваю потребу у творчості і мені  це подобається. Паралельно з живописом займаюся різьбою по дереву і на цьому терені у мене теж вже є роботи для демонстрації. 

Кирило ГоршковДобридень! Мене звуть Кирило Горшков і мій творчий шлях і любов до малювання розпочалися приблизно коли мені було два з половиною роки. У студію прийшов у п'ять. Попросив батьків знайти гурток, "де вчать малювати по-справжньому, а не по-мультяшному". Це сталося після того, як попросив маму намалювати мені корову, а у неї вийшла корова з "Простоквашино". Займаюся живописом тому, що це мені завжди подобалося і живу цим. Зараз мені 12 років і вчуся у 6 класі.

Read 182 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта