01 листопада

Виставка вишитих картин «Изящный стежок»

Виставка вишитих картин

«Изящный стежок»

 

05.11.2019 – 19.11.2019 

      Маленьке затишне співтовариство любителів вишивки запрошує вас поринути у світ дивовижної краси. Дизайн представлених робіт здобув визнання і популярність серед вишивальниць з різних куточків світу. Їх особливість – нестандартна техніка виконання і використання різноманітних оригінальних матеріалів: натуральний шовк, металізовані нитки, нитки ручного секційного фарбування. Поряд зі звичними для всіх хрестиками, роботи прикрашають різноманітні спеціальні шви і стібки, додаткової чарівності придають «кристали Swarovski», бісер, намисто, перли. Всі роботи вишиті на льоні або на тканині рівномірного переплетення.

          Вже не вперше ми побачимо роботи Гульнари Кашепарової (@gulnara_kasheparova). Щоразу удосконалюючи свою техніку, вона створює вишивки найскладнішого і рідкісного дизайну.

          Незважаючи на велику зайнятість і серйозну професію лікаря, Олена Гладкова радує нас оригінальними і майстерно виконаними роботами.

          Ольга Муратова умудряється поєднувати виховання чотирьох дітей з улюбленим хобі. Кожен її витвір викликає захоплення.

          Будь-яка вишивка Валентини Сарани – зразок ідеального виконання. Хоча вишила вона вже понад сто робіт, однак планів має на ціле життя, адже свою майстерність потрібно передати улюбленій онуці.

          В арсеналі Валентини Іванової (@ valentina_borisovna28) вишито майже всі набори – світові бестселери. І тепер вона вибирає найдивовижніші і складні сюжети.

          Ольга Краснопольська (@oluynchik) захоплюється французькою вишивкою. Неймовірно ніжні і милі сюжети.

          Творчість Тетяни Акчуріної (@aktatva) нікого не залишить байдужим. Такої краси ви ще не бачили! Кожна робота виконана бездоганно і з душею.

          І, нарешті, найдосвідченіший і найобізнаніший серед усіх –  Віталій Васильєв (vitalik_vasilev_63). Його шедевральні вишивки прикрашають стіни у багатьох куточках світу.

 

          Без сумніву, всіх нас об’єднує одне – любов до вишивки. Приходьте і насолоджуйтесь, отримуйте справжнє естетичне задоволення!

Read 198 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта