17 лютого

В ІВЦ "Бузок" Виставка вишитих картин від ТМ «Марічка» «Мелодія кольору»

Виставка вишитих картин

від ТМ «Марічка»

«Мелодія кольору»

25.02.2020 –  06.03.2020

          З 25 лютого по 6 березня в інформаційно – виставковому центрі «Бузок» пройде виставка вишитих картин від торгової марки «Марічка» під назвою «Мелодія кольору». Експозиція являє собою зібрання кращих дизайнів у різних техніках: вишивка бісером, стрічками і нитками.

          Історія вишивки налічує кілька спадів і злетів любові і визнання. Це дивовижне хобі ще недавно вважалося похмурим, зникаючим і немодним заняттям. Все змінюється і вишивка знову актуальна! У наш час почався новий виток любові до рукоділля і вишивка – знову улюблене захоплення багатьох майстринь. Одні вважають за краще вишивати картини, інші – прикрашають вишивкою сумочки або одяг, треті – вишивають тільки ікони.

           Процес зовсім нескладний і під силу всім, хто може тримати в руках голку. Так-так, вишивати можуть навіть діти! До того ж, вишивка бісером є корисною для їх розвитку. Загальновідомий факт – дітям потрібно розвивати дрібну моторику. Обридлу мозаїку можна замінити на вишивання. Звичайно, під наглядом дорослих. На кінчиках пальців сконцентровано безліч нервових закінчень. Їх стимуляція викликає активність великої зони головного мозку. Створюються умови для якнайшвидшого поділу нейронів, що сприяє розумовому розвитку дитини. Вишивка об’єднує роботу таких органів чуттів як зір і дотик, що призводить до розвитку образного та асоціативного мислення. Це стосується не тільки дітей, а й дорослих. Вишиваючи, ми розумнішаємо. Заняття вишивкою тренує посидючість, уважність, концентрацію. Діти, які захоплюються рукоділлям, зазвичай легко засвоюють шкільну програму, більш уважні на уроках і спокійні на перервах.

 

          Багато умільців погоджується, що вишивка заспокоює, приносить відчуття щастя і умиротворення, розслабляє після напруженої роботи, знімає втому, що накопичилася за день, дозволяє спілкуватися з однодумцями і заводити нові знайомства. Багатьом подобається процес створення краси, коли з простих матеріалів виходить шедевр. А що може зрівнятися з радістю закінчення складного і тривалого процесу? Як підвищується наша самооцінка! Я змогла! І тоді виникає бажання освоїти новий вид улюбленого рукоділля або нові техніки.

          І тут, без сумніву, ТМ "Марічка" з величезним асортиментом наборів для вишивки не розчарує Ваших очікувань! Вишити можна не тільки картину, але і рушник, годинник, косметичку, чобіток для подарунків, ялинкову іграшку, фартух на пляшку, заготовку для декоративної подушки, можна прикрасити одяг вишивкою. Неймовірна різноманітність технік –  вишивка хрестиком, лонгстіч, декоративні шви, вишивка бісером, стрічками –  дозволить кожному знайти для себе щось нове і цікаве!

                    Напередодні чудового свята –  Міжнародного жіночого дня подаруйте свято собі та своїм близьким! Приходьте за натхненням, зустрічайте весну з нами!

Чекаємо вас на виставці!

www.marich-ka.com.ua

 

Read 327 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта