02 серпня

В ІВЦ "Бузок" Виставка вишитих робіт «Магічна голка» 08 – 21 серпня

Виставка вишитих робіт

«Магічна голка»

08 – 21 серпня

Проведення виставки вишитих робіт і новітніх розробок в рідному Харкові стало доброю традицією для компанії. Свою колекцію вишитих картин представить NOVA SLOBODA - бренд, який робить традиційні види рукоділля  модними, актуальними й сучасними.

У минулі часи вміння вишивати було практично обов'язковим для кожної жінки, незалежно від соціального статусу. Майстерними  вишивальницями були селянки і королеви, вони могли проводити за цим заняттям багато часу, адже вишивка - це мистецтво, яке дозволяє не тільки зняти стрес, але і допомагає зосередитися на обмірковуванні важливих питань.

Рукоділля і вишивка втягують в свою орбіту з кожним роком все більше майстринь, і ми намагаємося їх дивувати і надихати. Наші роботи добре відомі харків’янам, адже «Нова Слобода» є одним з найбільших в Україні виробників наборів для рукоділля. Протягом 15 років ми створюємо красу, новий погляд на традиційну вишивку, втілюючи наші сміливі задуми в оригінальні,  вчимо вишивати ниткою і бісером.  В наших наборах поєднуються найрізноманітніші матеріали, надаючи вишивальницям  можливісті сягнути нового для себе рівня майстерності.

Рукоділля від «Нової Слободи» - це експерименти та інновації, вихід за рамки буденного.

 

«Нова Слобода» запрошує всіх на виставку, і повірте – ми зможемо вас здивувати! Якщо ви не вишиваєте - прийдіть і переконайтеся, наскільки цей цілком традиційний вид рукоділля може бути модним і трендовим. Якщо ж ви - вишивальниця, то на вас ми чекаємо з особливим нетерпінням і хвилюванням. Адже на виставці будуть представлені наші нові ідеї та цікаві новинки. 

«Нова Слобода» поділиться з рідним містом своєю майстерністю, любов’ю до рукоділля і безмежною вдячністю своїм шанувальникам.

Чекаємо на вас з 8 по 21 серпня у інформаційно-виставковому центрі «Бузок» (праве крило ХНАТОБ). Виставка працює з 11.00 до 19.00, вихідний день - понеділок.

З питань організації інтерв`ю, зйомок, відвідування урочистого відкриття звертайтеся за телефоном (068) 756-83-11.

Read 205 times
Rate this item
(1 Vote)
Шаблоны для сайта