02 вересня

В ІВЦ "Бузок" Фотовиставка «Покоління 2014-го»

Фотовиставка «Покоління 2014-го»

З 8 вересня по 16 вересня 2020 року в інформаційно-виставковому центрі «БУЗОК» відбудеться фотовиставка «Покоління 2014-го».

Виставка присвячена дітям, які народилися в час, коли відбулася анексія Криму, Революція Гідності та розпочався військовий конфлікт на Донбасі. Головна мета – це показати та нагадати українцям, які живуть в мирній частині України, що військовий конфлікт на Сході триває настільки довго, що вже встигло підрости нове покоління дітей, які цієї осені підуть до першого класу.   Організатор події -  «Благодійний фонд «Карітас Харків».

Кожен знімок фотовиставки «Покоління 2014-го» – це унікальна історія сімей, яка пов’язана з воєнними діями на Сході України та невеличка розповідь про сокровенну дитячу мрію.

Сьогодні війна стала для багатьох українців буденністю, яка кожного дня лунає з екранів телевізорів та зустрічається в стрічках новин. За даними Сухопутних Військ Збройних Сил України, з початком воєнних дій на території Донецької та Луганської областей загинуло більше 240 дітей, ще 56 пропали безвісти, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 малолітніх громадян України - отримали поранення й травми.

Ми поступово забуваємо про те, як сім’ї переселенців  адаптуються до життя у мирній частині України, як пояснити дитині, чий батько загинув в АТО, чому до першого класу її поведе тільки мама, які мають труднощі та які сокровенні мрії живуть в серцях підростаючого покоління?

Відкриття виставки відбудеться 8 вересня о 17.00 год.

Вхід вільний.

_____________________________________________________________________

Час роботи: з 11.00 до 19.00, вихідний – понеділок.

Адреса: м. Харків, вул. Сумська, 25 (праве крило ХНАТОБа)

Детальна інформація: Спікер Краснова Марина – локальний координатор проектів БО БФ Карітас Харків

 

Read 179 times Last modified on Середа, 02 вересня 2020 13:46
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта