23 грудня

В ІВЦ "Бузок" виставка живопису BLACK ART КОЛІР В НАШОМУ ОТОЧЕННІ

BLACK ART КОЛІР В НАШОМУ ОТОЧЕННІ

26.12.2020 – 07.01.2021

      Відмінний спосіб покращення самопочуття під час пандемії  – це терапія кольором.  Влітку 2020 року автор став особливо уважний до оточуючого середовища, а також до людей, які зустрілись на його шляху, і зрозумів, що людина – це не тільки різні походження й культура, а й окремий всесвіт.

      Дикі, первозданні ландшафти Африки, де досвід предків є підчас головною і єдиною цінністю, стиль в одязі, манери поведінки, спосіб життя кольорових людей, все, що знаходиться за рамками повсякденності,   надихнули митця на створення колекції «Блек-арт колір». Виставка має на меті знайомство глядача з колоритом  та екзотичною зовнішністю темношкірих людей.

     Роботи виконані в техніці олійний живопис і представляють фігуративно-декоративну інтерпретацію африканської субкультури. Автор запрошує відвідувачів замислитися про толерантність і сприйняття вихідців з Африки в суспільстві. З досвіду  художника, добра вдача і харизма темношкірих людей сприяє відступу сумних думок, а спілкування з ними дорівнює відчуття свята.

«Картини, що у вас на стінах, є вашим відображенням, вони – вікно у ваш характер, у ваші переконання, у вашу душу. Сподіваюся, що кожна робота знайде свого господаря й місце, де буде відчувати себе як вдома».

З повагою, автор колекції Давид Гевоян

 

Read 188 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта