09 червня

В ІВЦ "Бузок" групова виставка живопису «ДИХАТИ ЩАСТЯМ»

«ДИХАТИ ЩАСТЯМ»

Групова виставка живопису 

 09.06.2021 - 18.06.2021 (мала зала)

У виставці приймають участь:

Блудова Світлана Володимирівна

Ніколайчук Альона Сергіївна

Ковган Олена Павлівна

Власова Ольга Олександрівна

Ляшенко Олена Володимирівна

 

Художники малюють від 2 до 10 років практичного досвіду, неодноразово приймали участь у виставках. Троє з учасників виставки є діючими офіцерами поліції. Однак, паралельно пов’язали своє життя із творчістю.

У цьому їм допомагає Ольга Власова, яка має свою художню студію «7ЧУДЕС» у центрі  Харкова, де передає свій художній досвід іншим. Має вищу художню освіту, закінчила Полтавський педагогічний університет ім. В.Г. Короленка. Як досвідчений художник Ольга, звичайно, знає чимало технік. Але серед різноманітності художніх стилів віддає перевагу олійному живопису.

Наприклад, влітку 2020 року учасники разом організували розпис стін  у комп’ютерному класі Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» у місті Харкові.

Олена Ковган полюбляє малювати природу, віддає перевагу у картинах насиченим вираженим мазкам або мастихіну. Захоплюється також виготовленням виробів зі стабілізованого моху, які влучно використовує у оснащенні інтер’єрів. Завдяки десятирічній практиці малювання Олена проводить майстер-класи, у тому числі серед своїх колег-поліцейських. Такими заходами вона доводить, що малювати насправді можуть всі, навіть людина, яка не має спеціальної підготовки та освіти.

 

Світлана Блудова та  Олена Ляшенко малюють з дитинства, вдруге виставляють свої роботи в ІВЦ «Бузок». У житті Світлана є кандидатом юридичних наук. У своїй творчості полюбляє зображувати квіти, освоює техніку анатомії тварин. Олена малює у різних техніках: від малюнків простим олівцем до олійного живопису. У своїй творчості надає перевагу інтер’єрним картинам. Закінчила курси «Загальний малюнок та живопису» та «Олійного живопису».

Альона Ніколайчук-Ярова дебютує у виставці. Перевагу віддає духовному почуттю природнього із налаштуванням енергетики картин на щасливе майбутнє. Найбільше подобається писати олією. Альона має освіту юриста, режисера  та психолога. Закінчила  двічі Харківський Національний університет внутрішніх справ, Харківський Національний університет мистецтв  ім. І.П. Котляревського, являється здобувачем освіти кафедри адміністративного права ХНУВС. Альона  є засновником, керівником та режисером  Народного дитячо-юнацького театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області, пише пісні, твори, п’єси та вірші. 

Read 45 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта