19 червня

В ІВЦ "Бузок" концептуальна виставка «Історія іграшок»

«Історія іграшок»

 концептуальна виставка

 19.06.2021 – 27.06.2021 (велика зала)

 

ІДЕЯ

      Концепцію проекту можна порівняти з кореневою системою молодого дерева, що бурхливо йде в зростання. Один з найпотужніших коренів виставки – створення атмосфери, в якій автори будуть із задоволенням розповідати і показувати історії створених персонажів. Адже іграшки для лялькарів – це одухотворені істоти.

 

ІГРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

       Ми хочемо залучити учасників і глядачів у гру. Ми задумали заходи, в ході яких кожен автор-лялькар представить свою творчість з різних сторін.

       Філософське завдання «Історії іграшок» - показати внутрішню дитину, яка живе в кожному з Майстрів. Внутрішня дитина – це найважливіша частина особистості. Зона її відповідальності – мрії, бажання, емоції. Дитина не може перестати грати і, як наслідок, не може обходитися без основних дійових осіб – без іграшок.

ІГРАШКИ ОЖИВАЮТЬ

      З авторами однойменного американського мультфільму «Toys Story» ми ідейно близькі. Вночі, коли ніхто не бачить, створені нами іграшки оживають, їх, як і звичайних людей, підхоплює вихор подій і пригод.

      Ось тільки лялькареві не потрібно чекати настання темряви, щоб поговорити з іграшкою, поділитися з нею переживаннями, вислухати її історію.  Історії, розказані іграшками та їх люблячими господарями, складають основу нашого проекту. Ми повинні показати глядачеві, що творіння живі.

 

МИСТЕЦТВО ІГРАШКИ ПЛЮС ЖИВОПИС

      Створити повноцінне оточення персонажів на першій концептуальній виставці нам допоможуть картини самобутньої художниці Марії Ущинської, фантазія якої народжує фантастичні сюжети.

МОДНИЙ ПОКАЗ

      Вечірній захід у рамках «Історії іграшок». Кульмінація кожного дня виставки. Для іграшок ми побудуємо зменшену версію подіуму. Все буде як у дорослих (у людей) – яскраве світло софітів, дефіле моделей по подіуму.

БЛІЦ ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

       «Історія іграшок» - це виставка?  Так! До чисто виставкових технологій ми додамо ігрові моменти, запустимо ланцюжки, що залучають виступи, презентації й покази.

        Це фестиваль іграшки? - Так! Фестиваль, свято для закоханих у свою справу майстрів-лялькарів і шанувальників їхнього таланту. Свято іграшки, де в кожен з шести днів заплановані заходи, які підтримують інтерес публіки на максимально високому рівні.

        Це ярмарок? – Так, звичайно! Високе мистецтво –  це продукт, який обов'язково повинен продаватися.

Історія іграшок - оживлюємо мрії дорослих дітей!

Інстаграм-сторінка проекту: @toys.story.landia

Read 34 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта