29 червня

В ІВЦ "Бузок" відкриється персональна виставка архітектурної графіки доктора філософії Андрія Даниленка «Architekturaussichten in Linien» («Архітектурні види в лініях»)

На виставці будуть представлені графічні роботи: архітектурні об'єкти, фрагменти середовища європейських міст і елементи етнографічної спадщини. Ці твори харківський глядач побачить вперше.
Метою виставки є ініціювання свідомих намірів громадськості щодо збереження історико-культурної спадщини і, таким чином, заклики щодо захисту духовної складової в час соціально-політичних та економічних європейських інновативних налаштувань та впроваджень.
 
Для відвідувачів виставка відкриється 1 липня і буде працювати до 7 липня 2021 року. У Харкові, як очікується, Андрій Даниленко також проведе творчі зустрічі.
 
Андрій Даниленко народився 18 листопада 1975 року у Харкові. У 1998 році закінчив Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури в галузі архітектури. З 1999 року по 2004 рік продовжив навчання в Університеті прикладних наук Анхальт-Дессау, Німеччина (містобудування та збереження пам'яток). У 2013 році захистив дисертацію у Веймарському університеті «Bauhaus», Німеччина. Практичний архітектурний досвід він здобув в архітектурних бюро та організаціях, наприклад, у відділі містобудування та охорони пам'яток у «МіськБудПроект» міста Магдебург. Працював доцентом в Університеті прикладних наук Анхальт-Дессау. З 2016 року активно займається інтернаціональною діяльністю – координатор та кореспондент німецько-українських відносин в галузі освіти.
Read 91 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта