10 вересня

В ІВЦ "Бузок" Персональна виставка живопису Олени Багоновець «Філософія фарб»

Персональна виставка живопису Олени Багоновець

 «Філософія фарб»

11.09.2021 – 21.09.2021 (мала зала)

        Олена Багоновець народилася у 1985 році у мальовничому селищі   Сеймчан. З 5-ти років зростала у місті Чугуїв Харківської області.

        У школі завжди входила до складу редколегії, але свою подальшу освіту та кар’єру пов’язала з економічними науками, вступивши до ХНПУ ім Г.С. Сковороди на факультет «Економічна теорія. Облік та аудит».

        Незважаючи на це, Олена продовжує писати картини для себе та близьких людей. Художниця відображає жіночні образи, пейзажі та портрети тварин. Вважає, що художник не той, що досконало володіє пензлем, а той, що має здібності бачити навколо себе прекрасне. Це й надихнуло її  назвати свою першу виставку «Філософія фарб». Також автор прагне звернути увагу глядача на те, як кольори впливають на життя, адже кожна людина сама вибирає фарби, в які буде розмальований її навколишній світ.

         Для  удосконалення навичок живопису Олена брала уроки у професійних художників, навчалася в творчій студії Зої Горобець та студії «Изумрудный город» у талановитого і перспективного викладача живопису Артема Кондратенка. Брала участь у виставках ім. І Репіна та онлайн-конкурсі «Всеосяжна Українська колекція – 2020».

 

Контакти та профілі у соціальних мережах

E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Instagram: elenakartinymaslom

 

Read 63 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта