19 вересня

В ІВЦ "Бузок" Сімейна виставка живопису «Пташиний ринок» «Наш Всесвіт»

Сімейна виставка живопису

«Пташиний ринок»

«Наш Всесвіт»

19.09.2021 – 29.09.2021 (велика зала)

         19 вересня  2021 року вперше експоновано сімейну виставку живопису художників-аматорів  –  батька та доньки Мікуліних.

         Автори не мають художньої освіти. Захоплюватися живописом розпочали з дитинства, малюють у різних напрямках та техніках, тому і назва виставки подвійна.

«Пташиний ринок»,  Олексій Мікулін (А Miku).  

         Займався розписом інтер’єрів, писав пейзажі,  копіював великих художників-класиків Леонардо да Вінчі, В. Боровіковського,  П. Рубенса.  Деякий час працював у східній Німеччині (Лейпциг), де була організована його персональна виставка «Метал і Квіти». Після великої перерви відновив свою творчість, захопився тваринним світом, який і переносить на полотно.

«Наш Всесвіт»,  Світлана Мікуліна (S Miku).

         Творчий пошук завжди був притаманний художниці. За допомогою  образотворчого мистецтва і фотокамери  їй набагато простіше передати внутрішнє світовідчуття, ніж робити це словесно. Ази фотозйомки  Світлана осягала самостійно, але це жодним чином не завадило її роботам  стати впізнаваними і затребуваними,  мати колосальний успіх як на теренах рідної країни, так і далеко за її межами. Останні три роки вона  вивчає тонкощі роботи з акрилом та олією – це ті матеріали, які дозволяють  передати задум повною мірою і писати в медіатехниці. Можна часто побачити на полотнах чорний колір.  Як і золоте огранювання бездоганного алмазу, так і чорний колір окреслює образи  картин Світлани. Абстракція – це художній напрямок, де вона повністю розкривається  як митець. В абстракції немає обмежень, тут художниця відчуває свободу і повноту самовираження.

 

https://www.instagram.com/miku.artist

 

Read 128 times Last modified on П'ятниця, 24 вересня 2021 11:30
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта