29 вересня

В ІВЦ "Бузок" персональна виставка живопису Наталії Роспутько "Різноцвіття"

Персональна виставка живопису Наталії Роспутько

 «Різноцвіття»

02.10.2021 – 12.10.2021 (мала зала)

 

        Ідея створення цієї виставки виникла  в 2020 році.  Я обожнюю малювати польові квіти, з ними пов’язані мої приємні дитячи спогади. В серії представлених робіт я спробувала поєднати в вертикальну незвичну композицію різні квіти. Це вигадане сполучення природніх квітів дає простір для фантазії глядача. Завдяки видовженій вертикальній формі композиції ці роботи не перевантажені. Картини виконані в  пастельних тонах, це вигідно підкреслить стилістично стриманий інтер'єр. Зображені квіти створюють яскравий, життєстверджуючий настрій та водночас не беруть  на себе уваги більше, ніж треба.

       Паралельно з серією цих квіткових композицій я почала створювати серію «Гортензії» на круглих полотнах. Для мене, як для художниці, ці квітки дуже чарівливі, мене надихає  різноманітність кольорів в цих квітах, які так приємно малювати. Відповідно і круглі полотна обрано через кулеподібну форму суцвіття, що притаманні їм.

       До цієї виставки увійшли і маленькі роботи з зображенням Орхідеї, в світлих пастельних кольорах. Цікавий факт – ці роботи можна розмістити як горизонтально, так і вертикально. Принцип геометричної універсальності застосовується до всіх робіт в перелічених серіях.

       До цієї виставки увійшли і деякі попередні мої твори з зображенням квітів, які я дуже люблю, і які вже мають свою особисту енергетику. Ці картини неодноразово експонувались  на виставках та набули свою художню історію. Старі роботи – це як справжні друзі, якість яких перевірена часом.

       Результат цієї виставки – це не просто художні твори, це спільний твір, до якого докладено зусилля колективу інформаційно-виставкового центру «Бузок», поміч та підтримка моїх рідних, а також увага прихильників моєї творчості.  Я багато працювала над цим, але сама я би такого результату не досягла.

 

ВІДОМОСТІ  ПРО АВТОРА:

   Роспутько (Чеботарьова) Наталія Вікторівна. Родом з м. Костянтинівка Донецької області. В 2004 році закінчила Харківський Національний Педагогічний Університет ім. Г.С.Сковороди, отримавши педагогічно - художню освіту.

   З 2005 року активно працює як художник. Приймає участь в виставках Союзу Художників України, сумісних виставках м. Харкова, організує персональні виставки з живопису та графіки. Роботи майстрині перебувають у приватних колекціях України і за кордоном.

   В своїх  роботах Наталія зображує красу навколишнього світу, підкреслюючи, що ми одне ціле з усім живим. Стан нашого здоров´я на фізичному та духовному рівні  залежить від стану оточуючого середовища. Наше відношення до цього дуже легковажне. Ми втрачаємо  цей чудовий, чарівний світ,  забруднюючи його.

Read 98 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта