14 лютого

В ІВЦ "Бузок" Персональна виставка Арсенія Трубнікова (9 років) «Мій безмежний кольоровий світ»

Персональна виставка Арсенія Трубнікова (9 років)

  «Мій безмежний кольоровий світ»

 15.02.2022-25.02.2022 (мала зала)

 

Шановні гості!

         Я радий вітати вас на моїй першій персональній виставці, хочу познайомити вас із моєю творчістю. Мене звуть Арсеній Трубніков, мені 9 років, і за допомогою малюнків я можу показати, яким барвистим я бачу цей чудовий світ, світ очима дитини з синдромом Аспергера.

      Мій світ має яскраві барви, мені подобається знаходити нові кольори і вигадувати їм назви, я довго боявся тварин, але за допомогою малювання зміг із ними подружитися.

      У мене є суперсила  –  дуже хороша пам'ять, я бачу і швидко запам'ятовую дрібні деталі, і я знаю дуже багато машин, пам'ятаю всі їхні назви та моделі. Моя мрія – водити круту спортивну машину, і я хочу, щоб вона вміла літати. Мені подобається їх малювати та уявляти себе за кермом суперавто.

      Мені подобається також грати в шахи, плавати, гуляти в парку, їсти піцу і ходити в кіно. У мене багато енергії, і я хочу побачити весь світ. Іноді мені важко зупинитися, але світ такий прекрасний, і я хочу його дізнатися краще.

      Я дуже хочу, щоб ви побачили, скільки емоцій у моїх малюнках, скільки фарб та кохання!  Мій світ безмежний, і в ньому можливо все.

        Дякую всім вам!

 

Read 146 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта