22 лютого

Фотовиставка до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну «ВІДЧУТТЯ ВІЙНИ»

Фотовиставка до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну

 

«ВІДЧУТТЯ ВІЙНИ»

24.02.2023 – 05.03.2023

    З  24 лютого 2023 року в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» (інформаційно-виставковий відділ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ  ЦЕНТР» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ) розпочинається новий проєкт, фотовиставка «Відчуття війни», присвячена річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

      Експозиція фокусується на людських історіях і свідчить про те, як раптово змінилося наше буття через війну. З її початком ми всі живемо в іншому світі. Кожна історія та фото – від  звичайної людини,  яка в одну мить втратила минуле, майбутнє – і стали головними героями фотовиставки. І про мирних жителів, що панічно змушені були рятуватися втечею, і про зламані людські долі. Їхні історії та світлини руйнувань – різні, та всі однакові.

       «З вторгненням у мене змінилося відчуття часу. Страшно й моторошно…» – так починаються спогади майже всіх учасників виставки.

        Війна – найгірше породження людства. Ані фільми, ані книги, ані фотографії не можуть передати цей жах. Внаслідок російської агресії зруйновано або сильно постраждали багато населених пунктів України, зокрема й друге за величиною місто Харків. Тисячі людей були змушені рятуватися від бомбардувань. Але значна частина жителів залишилася в рідному місті, а ще значна частина жителів повернулася після деокупації Харківської області, ними і були надані фото для участі у виставці. Це свідчення того, як харків’яни ставляться до своєї Батьківщини. Війна не зламала, а згуртувала українців.

       Виставку, на якій представлено фото історій, можна відвідати до      05 березня 2023 року в інформаційно-виставковому центрі «Бузок».

 

Read 42 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта