18 травня

В ІВЦ "Бузок" виставка творчих робіт учнів художнього відділення ДМШ №5. «НАС ЄДНАЄ ТВОРЧІСТЬ»

«НАС ЄДНАЄ ТВОРЧІСТЬ» 

20.05.2023 - 30.05.2023 р. (велика зала)

        Анонсуємо виставку творчих робіт учнів художнього відділення ДМШ №5. Вперше з моменту повномасштабної війни в Україні наші юні таланти представлять офлайн свої роботи та скульптурні композиції, виконані за допомогою різноманітних технік та прийомів. Запрошуємо вас підтримати майбутніх митців 20 травня в інформаційно-виставковому центрі «Бузок».

    

        Вітаємо, любі глядачі! На зв'язку незламний Харків - залізобетон, місто-герой, яке подарувало світу чимало науковців, письменників, музикантів та художників. Харків - осередок студентства, в якому завжди нестримним потоком струменіла енергія молодості, відновлення та життя. Зараз на наших вулицях молоді стало набагато менше - університети та школи перейшли на дистанційне навчання, багато хто був змушений евакуюватися, хтось волонтерить, а хтось захищає нашу землю і нашу свободу. Попри все, ми продовжуємо жити і створювати навколо себе той світ, в якому наші діти зможуть досліджувати, винаходити, музикувати, малювати, будувати, рости в мирі та безпеці. Тож, Харків - це не лише місто герой, це місто героїв.

         Наша мета – створити умови для розкриття потенціалу наших учнів в усіх можливих його проявах, допомогти їм не лише опанувати технічні аспекти мистецтва, але й провести їх шляхом творчого становлення, показати дітям, як ці знання можна буде використати в реальному житті. Саме тому ми співпрацюємо з місцевими музеями, театрами та галереями. Юні таланти регулярно відвідують виставки сучасних художників та майстрів народного мистецтва, різноманітні майстер-класи, презентації. Викладачі разом з учнями відвідують екскурсії, де діти можуть вивчати архітектуру рідного краю, знайомитися з прийомами роботи в художніх майстернях. Одним словом - учні ДМШ беруть активну участь у мистецькому та культурному житті міста Харкова.

       Одним з наших творчих партнерів для розширення мистецького кругозору школярів став інформаційно-виставковий центр «Бузок», розташований у самому серці Харкова. Він надав можливість нашим учням представити свої роботи та поділитися з нами своїм поглядом на мистецтво в його стінах. Це гарний шанс не тільки для учнів, які залишилися в Харкові, але й для тих, хто був змушений евакуюватися - частина учнівських робіт також буде представлена онлайн.

 

 

        Виставка буде проходити з 20 по 30 травня в інформаційно-виставковому центрі «Бузок», за адресою: Незламне місто, вулиця Сумська 25 (праве крило ХНАТОБа). Тож запрошуємо вас підтримати наших учнів та розділити з нами радість від першої у цьому році виставки.

До зустрічі! Усе буде Україна!

#всебудеУкраїна, #дітипротивійни, #дітиукраїни, #дмш, #художка, #художнємистецтво, #школа, #дмш5, #виставка, #галерея

Read 55 times Last modified on Четвер, 18 травня 2023 08:17
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта