23 квітня

У «Мистецтві Слобожанщини» відкриється «Валіза»

Виставку Марини Руденко та Геннадія Корнієнка можна подивитись до 11 травня за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх.

Експозиція відкриється 25 квітня о 17:00 у малому залі художньої галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва. На ній будуть представлені роботи Марини Руденко, виконані в техніці розпису на левкасі з використанням глини в оригінальному оформленні з дерева та металу Геннадія Корнієнка.

«Ця виставка – валіза, сповнена уривками дитячих спогадів, захопленням давньогрецькою та слов’янською міфологією, плинним і прекрасним у природі, - розповідають організатори. - Чому левкас? Саме він забезпечує комбінаційний зв’язок кольору і об’єму. Дерево, метал і глина тільки удають себе неживими, але вони цілковито живі, рухливі, натхненні». На виставці «Валіза» можна побачити це дивовижне поєднання, відчути гармонію кольору і матеріалу, фізичної форми і творчого духу, людини і природи, світу реального і світу фантастичного.

Довідка. Марина Руденко народилась 1964 року місті Новосибірськ, Російська Федерація, у 1979-1983 рр. навчалась в Харківському художньому училищі (живопис); у 1985–1990 – у Харківському художньо-промисловому інституті (факультет «Інтер’єр та обладнання»). З 1990 року працює викладачем в ХСШ №133 «Ліцей мистецтв».

 

Геннадій Корнієнко народився 1955 року в м. Луганську. У 1973-1975 рр. навчався у Луганському машинобудівному інституті; у 1979-1984 рр. - у Харківському художньо-промисловому інституті (факультет «Інтер’єр та обладнання»). З 2003 року - член Спілки дизайнерів України.

Read 411 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта