24 квітня

«Мистецтво Слобожанщини» запрошує на лекцію Михайла Красикова

Тема заходу - «Таємниця Дитинства: літературно-культурологічна післямова до виставки «Образ Дитини».

27 квітня о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбудеться лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво».

Вхід – вільний.

«Таємниця Дитинства - предмет роздумів поетів, філософів, вчених з часів античності. Дитинство - не тільки вікове поняття, але й екзистенційно-сутнісна категорія. Про це й йтиметься у лекції, «спровокованій» виставкою «Образ Дитини» за результатами Всеукраїнського художнього конкурсу імені Зінаїди Серебрякової, що проходила у грудні 2017 року в нашій галереї. Основою для аналізу феномена Дитинства лектору слугуватимуть 5 збірників його поезій, один з яких має назву «Деревья детства», - розповідають організатори.

 

Довідка. Михайло Красиков– поет, етнограф, фольклорист, літературознавець, культуролог, мистецтвознавець, автор близько 700 наукових, науково-популярних та літературних публікацій. Член Національної спілки письменників України,  кандидат філологічних наук, директор Харківського відділення Українського етнологічного центру Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології НАН України, професор кафедри етики, естетики та історії культури Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»,  директор Етнографічного музею «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ», член Міжнародної асоціації мистецтвознавців (АИС) та низки інших наукових товариств та асоціацій, почесний член Всеукраїнської спілки краєзнавців, голова Ради Неформального товариства друзів Зінаїди Серебрякової. 

Read 293 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта