15 липня

В ІВЦ "Бузок" Виставка живопису «Відроджена»

Виставка живопису

«Відроджена»

29.07.2020 – 07.08.2020 (велика зала)

          Квiтiв аромат вдихають, а картинами - любуються поблизу!

   Оксана Настояща пише картини з 2016 року. Майстер Вадим Кечмар, перше заняття з яким відбулося в місті Бровари, надихнув ії на подальшу творчiсть. Потім доля перенесла Оксану до Харкова, де вона закохалася в це дивовижне мiсто та продовжує творити.

   «Я вчуся у природи, читаю книги, дивлюся фiльми, вiдео вiдомих художникiв. Я дуже вдячна за те, що живу в той час, коли є багато iнформацii, яка допомогає менi втiлювати мої мрiї, i дуже вдячна тим людям, котрi дiляться своiїми творчими набутками».

   Закiнчивши Унiверситет за спецiалiзацiєю фармацiя i присвятивши роботi багато рокiв свого життя, Оксана знайшла себе у живописi.

   «Коли я доторкнулася до живопису, то зрозумiла, що прагнула цього все свое життя. Фарбами я можу передати те, що бачу всерединi себе, навколо в цьому дивовижному свiтi та далеко за його межами.

   Марина Роля проживає у м. Хмельницький. За освітою вчитель малювання, а за покликанням серця – художниця. Наразі митець та вчитель об’єднались і мисткиня проводить майстер класи з живопису та декоративно-прикладного мистецтва для дітей та дорослих у місцевому художньому музеї. Свій шлях митця почала в 2015 р. Спочатку, це були роботи невеликого розміру, написані під замовлення, а з 2017 р. започаткувала твори у власному авторському стилі.

 Художниця каже: «Вірю, що в оточуючих нас дрібницях, прихована сила натхнення. Це може бути щось дуже звичайне: грайливий промінь сонця крізь листя дерев, або посмішка продавчині у магазині … Дуже важливо зважати на такі речі, тому що наше життя складається із моментів. Тому у своєму творчому доробку, за допомогою кольорових композицій, я висловлюю своє враження від місцевості, події чи людини, з якими стикаюсь у повсякденні».  

 

   Узагальненість форм та графічна лінеарність надає картинам вигляд декоративного панно. Щоб передати глядачам «ефект вітража», художниця використовує акрилові фарби та маркери, чорного, золотого та срібного кольору. Та, не дивлячись на присутність чорного у палітрі, її малярство виглядає казково яскравим та насиченим.

 

Read 178 times Last modified on Четвер, 30 липня 2020 11:36
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта