16 липня

В ІВЦ "Бузок" Групова виставка живопису «У вихорі пригод»

Групова виставка живопису

«У вихорі пригод»

 

15.07.2020 – 28.07.2020 (велика зала)

          Виставка «У вихорі пригод» – вже не перший арт-проєкт творчої групи під керівництвом талановитого художника і викладача Олександра Чемоданова. Учасники групи: працьовиті художники з безліччю ідей, зі сформованим стилем, з напрацьованою технікою. На виставці представлено роботи, виконані в різних жанрах і стилях. Це пейзажі, портрети, квіти, тварини, жанрові і фантастичні композиції. Об’єднує їх одне: любов до життя і подорожей.

          Наше життя – це лиш  велика пригода, подарунок, якого могло б і не бути. Давайте радіти і любити всім серцем, отримувати задоволення від кожного прожитого дня. Адже після закінчення однієї пригоди завжди починається нова. Ми хочемо поділитися прекрасними миттєвостями життя з оточуючими.

Учасники виставки:

Олександр Чемоданов

Анна Кохан

Олена Середа

Надя Бажинова

Оксана Бажинова

 

Олена Середа

          Олена Середа в дитинстві відвідувала студію образотворчого мистецтва при Центральному будинку культури залізничників м. Дніпро, брала участь у численних виставках. Потім була тривала перерва у творчості, довгі роки займалася бізнесом. До  живопису повернулася кілька років тому в студії Олександра Чемоданова і відтоді творчість знову стала важливою частиною її життя. У 2019 р. взяла участь у виставці «Ритми літа» в Харкові. Олена – різнобічна особистість, любить подорожі, активний відпочинок, природу, спілкування з людьми. З цього черпає натхнення для своїх робіт. Головне для неї в творчості – радувати людей і запалювати в них світло мрії.

 

 

 

 

Ганна Кохан

          

          Ганна приймає участь у різних творчих конкурсах і заходах. На виставці представлено різноманітні за жанром авторські роботи  в техніці живопис (олія).

Основний мотив у творчості Ганни – це пошук прекрасного у простому.  Емоційно-забарвлений та хвилюючий тремтливу душу настрій притаманний роботам мисткині, показує в романтизованих тонах світ, доступний кожному для бачення, але не доступний усім для розуміння. Щоб зрозуміти істинність намірів та поглянути на світ по-іншому потрібно обов’язково заглибитись в частину людської душі і усвідомити існування прекрасного світу навколо нас. Саме це і зробила мисткиня зобразивши оточуючу дійсність через призму свого світобачення, ліричного настрою, додавши до своїх робіт таких фарб, яких побажала її душа ...

             ЇЇ роботи були представлені на виставках у Харкові та за кордоном. Знаходяться у приватних колекціях. Живе та працює у Харкові.

Оксана Бажинова

          Оксана Бажинова, народилася в улюбленому місті Харкові. Малюванням займалася в дитинстві в ізостудії Будинку культури ХЕМЗ, брала участь у виставках. Професійно почала займатися і брати участь у виставках 7 років тому. У виставці «Пригоди» мої картини відображають мій багатогранний і різносторонній характер захоплень і хобі.

          Моя життєва позиція полягає в постійному розвитку себе, незважаючи на статус і вік, йти в ногу з часом, бути на гребені хвиль сучасного світу. Оксана  любить подорожувати і перебувати в місцях сили, де  чітко своїм тілом і внутрішньою енергією відчуваю щось магічне. У моїх полотнах присутні нотки міфології, космосу, де я передаю свій справжній в житті інтерес до астрології і стародавніх знань.

Надя Бажинова

               Мені 10 років, я народилася в місті Харків, малюю з двох років навчаюся в комп’ютерній академії «Крок», займаюся фігурним катанням, багато подорожую – тому ідеї для написання картин швидко народжуються. В інформаційно-виставковому центрі  «Бузок» беру участь вдруге, зараз –  спільно з моєю мамою Оксаною Бажиновою. Мені дуже пощастило з  викладачами, я їх дуже люблю. Найбільше мені подобається малювати своїх вихованців або іграшки. Зараз я знайшла для себе художній стиль поп-арт: в ньому є щось загадкове і неповторне. Мій девіз у житті: бути креативною і цікавою людиною, мати багато друзів.

Read 173 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта