08 лютого

В ІВЦ "Бузок" виставка робіт Віталія Сластянікова «Логотипи»

Виставка робіт Віталія Сластянікова
«Логотипи»
09.02.2021 – 21.02.2021 
 
   Віталій Сластяніков народився і виріс в Харкові, і його освіта ніякого відношення до мистецтва не має. З юних років Віталія охоплювали періодичні сплески творчого натхнення. Але незабаром воно поступово згасло, будучи перекрито іншими інтересами. І тільки через багато років Віталій раптово усвідомив, що довгі роки йшов хибним шляхом. Він зрозумів, що творчість є невід'ємною частиною його життя, її змістом і одним із способів самовираження.
   Як і два попередні проекти, дана експозиція побудована на базі геометричних фігур, окремих елементів і ліній, однак її ідея принципово відмінна від своїх попередників. В основу поточної виставки художник вклав слова англійською мовою, зашифровані різними способами за допомогою спеціального шрифту. На відміну від більш ранніх робіт цієї серії, суть яких, в основному, була неоднозначною і розрахована на фантазію глядача, в концепції представленого проекту автор поставив наголос на конкретний сюжет (тему) у відповідності зі значенням певного слова в кожній картині. Винятком із заданого стандарту є кілька робіт, що містять окремі символи.
   Віталій працює тільки маслом на полотні і в самих різних, в тому числі, невідомих йому напрямках. Сам робочий процес кілька аскетичний, завдяки чому, на думку деяких глядачів, автору вдається підкреслити технічну індивідуальність. Своєю творчістю художник намагається передати багатогранність стану (переживання) людини, а також особливий погляд на нематеріальні речі, і занурити глядача в глибокі роздуми.
   Це шоста виставка Віталія Сластьянікова в ІВЦ «Бузок» з семи офіційних.
   Тел. 097-546-69-98, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Read 132 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта