22 лютого

В ІВЦ "Бузок" персональна виставка Дар’ї Денисової «Щаслива дівчина»

Персональна виставка Дар’ї Денисової

«Щаслива дівчина»

23.02.2021 – 07.03.2021 (мала зала)

            Запрошуємо вас поринути в атмосферу тепла і свята Весни! В малому залі інформаційно-виставкового центру «Бузок»  на вас чекає тематична експозиція картин Дар'ї Денисової «Щаслива дівчина», присвячена 8 березня. Пориньте в надзвичайний світ радості, затишку і посмішок, яскравих фарб і гарного настрою. Смілива цікава кольорова гамма, яскравість і святковість картин створюють атмосферу любові і добра. Картини Дар'ї – це казкові історії, чарівні натюрморти, романтичні сюжети й дитячі мрії.     

           Життєрадісні картини художниці відрізняються прагненням до стилізації, декоративності й алегоричності, що розкриває цілий внутрішній світ чистоти й щирості дитячих сприйнять. Найчастіше картини Дар'ї мають кілька смислових шарів, це дозволяє глядачеві вібудувати на основі побаченого власні асоціації, знайти зрозуміле і близьке в творчості автора.

           Зворушливі сценки передають почуття, переживання і настрій героїв. Картини виконані в самобутньому авторському стилі. Захоплюючий колорит, цікава стилізація образів, гра настрою і емоцій в полотнах не залишать глядача байдужим. Спеціально до 8 березня художниця підготувала нові твори на тему жіночого щастя, а також сувенірну продукцію з картинами.         

Ласкаво просимо в Весну!

Про художника:
Дар'я Денисова народилася в м. Харків.
У 2012 році художниця закінчила Академію дизайну і мистецтв з червоним дипломом, відділення монументального живопису.
Активний учасник виставок в Україні та за кордоном.  Картини художниці знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Європи, США, Індії та Ізраїлю. 

 

Член Спілки художників України.
Сайт: denisova.com.ua
Телефон: +38 (093) 083 41 81
Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Read 93 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта