01 березня

В ІВЦ "Бузок" сімейна виставка живопису «Погляд крізь час» 09.03.2021 – 21.03.2021

Сімейна виставка живопису

«Погляд крізь час»

09.03.2021 – 21.03.2021 (велика зала)

 9 березня  2021 року вперше експоновано сімейну виставку живопису художників-аматорів  –  батька та доньок сім’ї Сєваєвих.

Автори не мають художньої освіти. Займатися живописом розпочали у літньому віці, тому метою виставки «Погляд крізь час» є:

‒  популяризація художньої творчості серед людей різних професій;

‒ бажання показати, що вік не має меж для розкриття свого творчого потенціалу.

Авторські  роботи представлені  різними техніками живопису  –  олія,  акварель.

Споконвічна цінність мистецтва змінює наш погляд на життя, що відкриває красу, яка є основою Всесвіту. Людина наближається до пізнання істини через справжнє мистецтво. Вміння віднайти гармонію залежить від ступеню духовного розвитку особистості.

Представлена виставка – це показник певних творчих досягнень авторів, повідомлення про себе як творчих  особистостей, які мовою мистецтва передають своє бачення навколишнього світу, переказують  внутрішні переживання та вміння працювати в мистецькому середовищі.

Натюрморти, сільські та міські пейзажі авторів виставки викличуть ліричні почуття, налаштують на добрий настрій та передадуть романтичні нотки. Велика різноманітність творів дає змогу познайомитися з «художніми сторінками» життя здібних трудолюбивих творчих сестер.

 

Довідка:

  • - СЄВАЄВА НАТАЛІЯ (1956 р.н.). Живописом почала займатися з 2011 року. За професією інженер-будівельник, пенсіонерка. За цей час написала біля 90 картин, брала участь у 9 колективних виставках живопису. Картини знаходяться у приватних колекціях України, Нью-Йорку, Німеччини та Великобританії. На сьогоднішній день є активним учасником  творчої майстерні члена Спілки художників України  ПУСТОВІТ НАТАЛІЇ (тел. 38 050 074 3513)
  • - ОГАНЕСЯН (Сєваєва) ОЛЬГА (1948 р.н.). Акварельним живописом почала займатися у 2018 році. За професією інженер-будівельник, пенсіонерка. Займається у творчій майстерні  КАРМАЗІНОЇ  ТЕТЯНИ (тел. 38 067 116 1254)
Read 146 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта