17 травня

В ІВЦ "Бузок" Персональна виставка живопису Поліни Бєлової «Імпульс настрою»

Персональна виставка живопису Поліни Бєлової

 «Імпульс настрою»

18.05.2021 – 27.05.2021 (мала зала)

         Поліна Бєлова  –  молода харківська художниця, яка використовує яскраві фарби та малює позитивні картини. Займатись живописом почала 4 роки тому. За цей час написала 25 картин. Свої роботи автор представила в різноманітних техніках: олія, акрил, смола, китайський декоративний живопис. Художниця  дуже багато подорожувала, відвідала 50 країн світу. Понад рік мешкала в Індії та Китаї, два роки жила на Філіппінах, тому в її роботах можна побачити чарівні краєвиди та екзотичні квіти, що навіюють спогади про ці країни.

       

 Метою виставки є:

- поділитися часточкою душі;
- розповісти про своє бачення всесвіту;

- знайти друзів - однодумців, які мають споріднені захоплення;

- почути думку більш досвідчених оцінювачів мистецтва.

         Всі картини виконані за принципами  фен-шуй. Автор може надати рекомендації, які зони в кімнаті можливо активувати за їхньою допомогою, щоб вони не лише прикрашали помешкання, а й покращували життя.

 Відомості про автора

          Бєлова Поліна народилась у 1994 році, живописом почала займатись у 2018 році.  Художньої освіти не має. За професією дизайнер інтер’єру. Брала участь у колективних виставках на Філіппінах і в Китаї.

         Навчалась китайській каліграфії в Китаї у Майстра Jack Jiang Hongsheng у місті Нінгбо. Живопису смолою – в Москві, в Марії Леві,  олійному живопису – у Тетяни Філіпенко. 

 

Read 56 times Last modified on Середа, 19 травня 2021 10:46
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта