14 травня

В ІВЦ "Бузок" Персональна виставка живопису Віктора Лисенко

«Образотворення»
18.05.2021 – 27.05.2021 (велика зала)
 
Художник сприймає образотворче мистецтво як цілісну систему, що постійно еволюціонує від одного стилю до іншого – від реалізму до імпресії, футуризму, кубізму, абстракції. Арт-проект «Образотворення» розкриває мистецькі дослідження формування художнього образу.
 
Експерименти митця з пластикою художніх форм вилилися в свій власний образний ряд, у чітку систему образотворення.
 
У виставкову експозицію входять обрані живописні композиції, які створювалися за період останніх 10 років – від композицій в жанрі «ню» до великих фігурних напівабстрактних образів.
 
Віктор Лисенко народився у 1981 році в Харкові. За фахом архітектор, навчався в Харківському будівельному технікумі, після – в ХНУГХ ім. О.М. Бекетова, був викладачем на кафедрі архітектурного проектування та рисунку, також викладав у ліцеї академії.
 
Заснував у 2009 році Майстерню аналітичного мистецтва та продовжує викладати академічний рисунок та живопис поза академією.
 
В 2011 році в Харкові відбулася перша персональна виставка робіт художника «ОНА: свет и цвет».
 
В 2012 році – перша виставка Майстерні Аналітичного Мистецтва в Харкові, в галереї на Костюринському.
 
З 2006 року художник веде активну виставкову діяльність в Україні, Європі. Його картини та творчі методи відомі далеко за межами нашої країни. Наразі художник входить до складу Асоціації художників ARTE міста Братислави (Словакія).
 
Віктор Лисенко живе в Харкові, працює в Майстерні Аналітичного Мистецтва, де продовжує викладати образотворче мистецтво, передавати свій художній досвід, розкривати таємниці образотворення всім бажаючим.
Read 83 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта