20 липня

В ІВЦ "Бузок" персональна виставка живопису Сергія Прядка «Сім життів, які я прожив»

 «Сім життів, які я прожив»

 Персональна виставка живопису Сергія Прядка

 21.07.2021 – 03.08.2021 (велика зала)

  

          Сергій Іванович Прядко  народився 22 червня 1956 року в Харкові.  З раннього дитинства мав величезне бажання малювати. У семирічному віці  з’явилося нове захоплення на все життя, яке спонукав подарунок хрещеного батька – фотографія.

          Після навчання в школі пройшов службу в армії, закінчив ХПІ, працював інженером, представником Держприймання, начальником технічного відділу заводу.  

           13 січня 1989 року, в званні старшого лейтенанта був призваний на ліквідацію аварії на Чорнобильській АЕС. Працював на самій станції та був черговим на складі – зараженої техніки. Отримав звання учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, а також інваліда війни ІІ групи. Жах в очах ліквідаторів назавжди закарбувався в його пам’яті…

         …Але життя продовжується, серце потребує нового дихання. Мандрівки, бізнес, родина, діти добавили барвних красок в життя, розігнали смуток. І заспівала душа, коли побачила подарунок доньки та зятя – омріяний мольберт і фарби. Юнацькі мрії  – стати моряком та любов до моря – знайшли своє місце в  полотнах. Перші мазки олією зробив за допомогою друга дитинства – художника Володимира Немерцева. Постійний інтерес до творчості Івана Айвазовського, Леонардо да Вінчі, Рафаеля Санті займають кожну вільну хвилину життя художника.

 Контакти: Прядко Сергій Іванович

 Тел: 0675783307

 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Read 103 times Last modified on Вівторок, 20 липня 2021 10:24
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта