20 липня

В ІВЦ "Бузок" персональна творча виставка Ірини Фарафонової «Світ, мир, любов на шляху Істини»

«Світ, мир, любов на шляху Істини»

Exhibition «Light, peace, love on the way of the Truth»

  Exposition «Lumière, paix, amour sur le chemin de la vérité»

 

Персональна творча виставка Ірини Фарафонової

21.07.2021 – 03.08.2021 (мала зала)

Світ дозволяє бачити яскравість середовища. Мир допомагає бути у стані спокою та гармонії. Любов дозволяє виявити дар внутрішній та духовний істини почуття. Магістр Фарафонова Ірина Анатоліївна у дитинстві мріяла малювати, однак особо не придавала значення цієї мрії. У 2020 році закінчила магістратуру Харківської академії дизайну та мистецтв «з відзнакою» за освітньо-професійною програмою «Художньо-педагогічна терапія» і кваліфікацією: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність «Дизайн». Паралельно навчалась різним напрямкам живопису. Почала бачити свої картини у снах. Вирішила намалювати їх.  У березні-квітні 2021 року приймала участь у XXII Всеукраїнській III Міжнародної виставці  «Графіка у Харкові», її робота «Мистецтво, щастя, любов» знаходиться на 59 аркуші  каталогу виставки «Графіка у Харкові» Національної спілки художників України, Харківської організації Національної спілки художників.

      Любов до творчості й науки була завжди у родині Ірини. На любов  до мистецтва ще в дитинстві вплинули дві бабусі та батьки. Перша бабуся – Великанова Анна Семенівна, заслужений вчитель СРСР, нагороджена золотим орденом Леніна, медалями «Червоної Зірки» та іншими медалями та орденами за освітню діяльність та випуск обдарованих учнів – навчила онучку з трьох років читати, писати, в’язати, малювати. Інша бабуся, Семенець Матрона Андріївна подарувала на день народження своєї онучці  фортепіано і виховала в ній любов до музики. Батьки Ірини  з дитинства водили її в театр, купували туристичні путівки до різних міст, де Ірина закохалася в шедеври Ермітажу, Третьяковської галереї, бачила у Палаці З’їздів балет «Лебедине озеро», відвідувала музеї та інші культурні заклади.

Зараз Ірина Анатоліївна Фарафонова працює керівником юридично-психологічного Центру Харківської Спілки офіцерів України по Програмі ХОСОУ «Психологічна адаптація і реабілітація Українського народу в умовах сучасного суспільства з урахуванням патріотичного виховання Українського народу та об’єднання його навколо інституту Головнокомандувача України». В офіційному виданні «Асамблеї ділових кіл» №1 2016 року у журналі «Лідери», видавництва ТОВ «Видавничий дім «Відомі імена», на 52 сторінці  журналу описана лідерська діяльність Ірини Анатоліївни. А також біологічно резонансним та біологічно локаційним методами були перевірені її картини, і висновок експерта показав, що картини гармонізують простір і внутрішній мир людини.

 

Насолоджуйтесь виставкою картин! «Світ, мир, любов на шляху Істини» дозволяє бути щасливим та мудрим.                                                                           Grant Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Read 523 times Last modified on Вівторок, 20 липня 2021 11:40
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта