02 серпня

В "ІВЦ"Бузок виставка вишитих робіт компанії "Нова Слобода"

«Краса рукотворна»

Виставка вишитих робіт компанії «Нова Слобода»

04.08.2021 – 17.08.2021 (велика та мала зали)

 Інформаційно-виставковий центр «Бузок» запрошує на виставку вишитих картин компанії NOVA SLOBODA. Проведення виставки вишитих робіт і новітніх розробок в рідному Харкові стало доброю традицією для компанії.

У минулі часи вміння вишивати було практично обов’язковим для кожної жінки, незалежно від соціального статусу. Майстерними  вишивальницями були селянки і королеви, вони могли проводити за цим заняттям багато часу, адже вишивка - це мистецтво, яке дозволяє не тільки зняти стрес, але й допомагає зосередитися на обмірковуванні важливих питань.

Рукоділля та вишивка залучають до своєї орбіти з кожним роком все більше майстринь, і ми намагаємося їх дивувати й надихати. Наші роботи добре відомі харків’янам, адже «Нова Слобода» є одним з найбільших в Україні виробників наборів для рукоділля. Протягом 15 років ми створюємо красу, новий погляд на традиційну вишивку, втілюючи наші сміливі задуми в оригінальні,  вчимо вишивати ниткою і бісером.  В  наборах поєднуються найрізноманітніші матеріали, надаючи вишивальницям  можливісті сягнути нового для себе рівня майстерності.

 «Нова Слобода» поділиться з рідним містом своєю майстерністю, любов’ю до рукоділля і безмежною вдячністю своїм шанувальникам.

З питань організації інтерв`ю, зйомок, відвідування урочистого відкриття звертайтеся за телефоном (068) 756-83-11.

 

 

Read 78 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта