18 серпня

В ІВЦ "Бузок" Щорічна виставка вишитих картин Харківського клубу «Успіх»

Ювілейна виставка

«ДЕСЯТЬ РОКІВ ТВОРЧОСТІ»

18.08.2021 – 27.08.2021 (велика зала)

 

      Харківський клуб «Успіх» був організований у травні 2011 року, об’єднавшияк початківців – любителів вишивки, так і справжніх професіоналів з багаторічним досвідом роботи. Ця виставка – двадцята. З 2011 року виставки клубу «Успіх» проходили в галереї «Маестро» (2011, 2012рр.), КЗ ХЦДЕД «Будинок Учителя»  (2011, 2012рр.),  ЕКЦ «Бейт Дан» (2013р.), ТРЦ «Аве Плаза» (2013р.), НТУ ХПІ (2014-2019рр.). В ІВЦ «Бузок» з 2013 року відбулися 8 виставок клубу. За цей період клубом «Успіх» було показано 1153 картини.     

    У клубі збираються люди різного віку і професії, зі своїми пристрастями та захопленнями. На виставках представлено роботи, виконані в різноманітних вишивальних техніках, як популярних (рахунковий хрест, гладь), так і менш відомих (вишивання стрічками, комбіновані техніки з бісером). Серед учасників клубу є розробники авторських схем, адже нові оригінальні вишивки викликають найбільший інтерес. На засіданнях клубу, що проходять в бібліотеці ім. Короленка, учасники знайомляться з новинками в світі вишивки, вивчають нові каталоги, допомагають новачкам освоювати майстерність вишивання. Сьогодні багато хто вважає це заняття застарілим, тим самим   позбавляє себе істинного задоволення і радості справжньої творчості.

     Клуб займається й благодійністю. Під час проведення першої виставки до клубу звернулася директор Ізюмського дитячого будинку з проханням допомогти з матеріалами для вишивання. Майстри з радістю відгукнулися і підготували дітям подарунки до новорічних свят.        

      Діяльність клубу регулярно висвітлюється в українській пресі, в інтернет-виданнях, на харківському телебаченні. Багато робіт виконано за мотивами художників.  Ми сподіваємося, що  картини членів клубу порадують відвідувачів виставки і викличуть жвавий інтерес до улюбленого виду рукоділля, адже жодна світлина не може передати фарби і фактуру вишивки, яка притягує і зачаровує погляд!

 

Read 47 times Last modified on Середа, 18 серпня 2021 16:59
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта