27 серпня

В ІВЦ "Бузок" Персональна виставка живопису Вікторії Хаустової «WORLDS.BEAUTIFUL.SIDE»

Персональна виставка живопису Вікторії Хаустової

 

«WORLDS.BEAUTIFUL.SIDE»

 

28.08.2021 – 07.09.2021 (велика зала)

             Вікторія Хаустова народилася у 1973 р. у м. Харкові. Закінчила Харківський національний економічний університет. Свою подальшу професійну кар’єру пов’язала з наукою та освітою. На цей час працює у Науково-дослідному центрі індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України та Харківському національному університеті будівництва та архітектури, є доктором економічних наук, професором, редактором двох наукових журналів економічного профілю.

             Назва виставки висловлює бажання автора звернути увагу на красу та загадкову незбагненність нашого світу, що проявляється часом у найпростіших  речах, і яка варта того, щоб її бачити, надихатися та цінити. За словами художниці,  життя складається не тільки з прекрасних сторін, проте саме ці сторони вона відображає, оскільки вони є джерелом любові до цього світу, викликають бажання бути їх часткою, берегти, а за можливості – і робити кращим.

            На виставці «Worlds.Beautiful.Side» представлено роботи, що створені протягом останніх 10 років та виконані переважно в техніці олійного живопису. Також представлено ряд робіт у нових техніках абстрактного живопису – флюїд-арт (живопис рідким акрилом), Alcohol Ink (спиртовими чорнилами), епоксидною смолою.

           Серед сюжетів, що найбільше близькі автору – види природи, морський та міський пейзажі, жіночий фігуратив. Найбільш в живопису художницю приваблює форма, колір і світло. На досягнення найкращого відображення цих елементів у своїх роботах і спрямований сучасний пошук автора.

           Незважаючи на те, що Вікторія академічної художньої освіти не має, вона є людиною дуже творчою, а захоплення живописом пронесла через усе життя, з раннього дитинства проводячи більшість свого часу саме за малюванням. В юності їй переважно подобалася графіка, проте з часом основне місце у творчості зайняв олійний живопис. У пошуку нових форм і можливостей роботи із кольором вона пробує себе  в цілому ряді інших технік і напрямків.

 

            В удосконалення навичок живопису Вікторія брала уроки у професійних художників, навчалася у студії Наталії Юріївни Пустовіт (член Національної Спілки Художників України). Брала участь у десяти колективних виставках. Її роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

 

Контакти та профілі у соціальних мережах:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Instagram: vik_khaustova

Read 60 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта