03 вересня

В ІВЦ "Бузок" Виставка робіт учасників всеукраїнського дитячого конкурсу графічного дизайну

«ДИТЯТКО.Art»

Виставка  робіт учасників всеукраїнського дитячого  конкурсу графічного дизайну

08.09.2021 – 10.09.2021

          Щороку розширюється культурна та конкурсна програма Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», який проводиться Харківською обласною радою спільно з ГО «Харківська Асоціація дитячої екранної творчості «Дитятко»». Міжнародний медіафестиваль «Дитятко», як і всі конкурси в його рамках, входить до плану міжнародних та всеукраїнських масових заходів з учнівською молоддю Міністерства освіти і науки України.

          У 2020 році оргкомітетом фестивалю спільно з Комунальним закладом «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, об'єднання талановитих дітей, вдосконалення їх творчого потенціалу, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті започатковано проведення в рамках фестивалю Всеукраїнського дитячого конкурсу графічного дизайну «Дитятко.Art».

          2021 року конкурс проводився вдруге, в двох номінаціях – «Постер Фестивалю» та «Постер номінації Фестивалю» – та в трьох вікових категоріях у кожній з номінацій: молодша – 7-9 років; середня – 10-14 років; старша – 15-18 років. До оргкомітету конкурсу надійшло 26 робіт з Донецької, Дніпропетровської, Харківської областей, міст Києва та Харкова. Вік учасників – від 7 до 18 років.

Склад журі конкурсу – 2021:

Роман Мінін – художник-монументаліст, графік, фотограф, автор об'єктів та інсталяцій, співзасновник некомерційної організації «Art Embassy» («Посольство художників»), голова журі;

Віра Лагутіна – директорка КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» Харківської обласної ради;

Алла Суфранова – директорка КП «Регіональний інформаційний центр» Харківської обласної ради.

Виставку робіт учасників Всеукраїнського конкурсу графічного дизайну «Дитятко.Art» буде презентовано в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» з 08 по 11 вересня 2021 року.

Церемонія нагородження переможців відбудеться 09 вересня 2021 року о 16.00. 

 

Read 26 times Last modified on Вівторок, 07 вересня 2021 10:47
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта