02 листопада

Групова виставка художників України німецького походження, присвячена 80-річчю Депортації німецького населення «Зустріч поколінь»

Групова виставка художників України німецького походження, присвячена 80-річчю Депортації німецького населення «Зустріч поколінь»

05.11.2021 – 14.11.2021

     В експозиції  представлені понад  60  робіт в різних жанрах і техніках: акварель, живопис, графіка, фотографія.  

      Учасники виставки –  художники з різних міст України: Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка  С. Семерньов  (м.  Миколаїв), П. Алєксєєв-Мартін  (м. Хмельницький),  заслужений художник України      Г. Руфф  (м. Донецьк),   Т. Юшко (м. Євпаторія),    Г. Пензарева-Мартін       (м. Біла Церква),  художники  Харькова Євген Карпенко та Олена Эрмантраут.

       Представлений вперше цикл фоторобіт «Німецький Дніпро», «Німецький Київ» та «Німецька Одеса», присвячений найбільш знаковим місцям і пов’язаний з німецькою історією, архітектурою та культурою. Роботи  відображають внесок етнічних німців протягом різних років  у розвиток Дніпра, Київа та Одеси. Особливістю циклу є те, що всі фотороботи виконані на полотні.

     Експозиція цієї виставки  підтверджує єдність культурного шляху багатьох національностей, що проживали в різні часи і зараз проживають  на теренах нашої України.  Вони залишили по собі пам'ятки архітектури і твори мистецтва, які в наші дні потребують уваги і збереження.

     Запрошуємо шанувальників мистецтва і небайдужих до німецької культури мешканців міста  познайомитись з експозицією виставки «Зустріч поколінь»,  побачити й почути,  що хочуть сказати  нам своєю творчістю етнічні німці України.

 

Read 128 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта