15 листопада

В ІВЦ "Бузок" Виставка вишитих картин Харківського клубу «Магія творчості» «ЖИТТЯ В МИСТЕЦТВІ»

Виставка вишитих картин Харківського клубу «Магія творчості»

 «ЖИТТЯ В МИСТЕЦТВІ»

16.11.2021 – 25.11.2021 (мала зала)

      Проведення виставок вишитих картин в Харкові  стало доброю традицією. Майстри сучасної вишивки та рукоділля клуба «Магія творчості» запрошують вас на свою другу виставку, яка буде проходити в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» з 16.11.2021 по 25.11.2021.

      Вишивка – це вид рукоділля, який зародився в II столітті до нашої  ери. Вишиті орнаменти слугували не тільки засобом прикраси одягу та предметом інтер’єру, а також  виконували роль оберегів. Пройшло понад три тисячі років, та це мистецтво не втратило своєї  актуальності.

      На виставці представлені основні техніки вишивки: хрестом, гобеленовим швом, бісером,  стрічками, в техніці Хардангер, прикраси з натурального каменю.  Вишивка – досить кропітка робота, що вимагає посидючості й майстерності. Клуб «Магія творчості»  об’єднує  людей різних  професій, з різними інтересами та захопленнями, ми хочемо поділитися з вами результатами нашої праці. Кожна робота, яку ви побачите на виставці, наповнена енергетикою  її автора. Хто сказав, що вишивка – це сугубо жіноча справа?  Приходьте до нас і розвінчайте цей стереотип. Найбільшою нагородою для кожного  учасника стане те, що її відвідувачі знайдуть тут натхнення для створення своїх шедеврів.

      Завітайте на нашу виставку, і ви поринете в світ краси. Наш клуб «Магія творчості»  з радістю прийме нових учасників.  Якщо ви хочете знайти нових людей,  які поділяють ваші захоплення,  хочете більше спілкуватися з  однодумцями,  запрошуємо приєднатися до нас у групі «Магія творчості»  на Facebook,  або залиште свій  номер телефону в нашій книзі відгуків. Ми зв’яжемося з вами.

       Ласкаво просимо!

 

Read 107 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта