28 грудня

Виставка Дарії Денисової та Світлани Денисової «Казковий світ»

Виставка Дарії Денисової та Світлани Денисової «Казковий світ»

28.12.2021 – 09.01.2022 (мала зала)

       З 28 грудня по 9 січня в малому залі ІВЦ «Бузок» проходитиме виставка картин Дарії Денисової та ляльок Світлани Денисової під назвою «Казковий світ».

      Автори запрошують харків'ян та гостей міста поринути в справжню казку! Атмосфера чарівництва та свята панує у цьому залі! Художниці підготували «новорічні» твори та різдвяні сувеніри. Також сюрпризом для гостей стане участь творчих робіт арт-студії  D.Art.Hub.

     Цю святкову експозицію для вас придумали та втілили в життя дві художниці – мама та донька.

     Донька – Дар'я Денисова, яка створює чарівні сюжети на полотнах, а мама, Світлана Денисова, втілює у життя чудові образи за допомогою текстилю.

Про авторів:

Живопис:

    Дар'я Денисова народилася в  Харкові.  Художниця завжди хотіла знайти особливий стиль, який був би цікавий їй, і був унікальним у своєму виконанні.

    Закінчивши Харківську академію дизайну та мистецтв з червоним дипломом, і, не бажаючи творити в стислих рамках академічного живопису,

вона почала писати те, чого просить душа. Яскраві кольори, захоплюючий колорит, стилізація образів, гра емоцій – ці картини нікого не залишали байдужими!

 

    Так народився стиль Дарії Денисової – «Щасливий живопис». Картини художниці стали бажаними експонатами на виставках, у галереях та приватних колекціях України, Європи, США, Індії, Ізраїлю.

     Часті гості у творчості Дарії – коти. Виконані в самобутній техніці, вони виглядають на її полотнах неймовірно органічно!

     У 2021 році Дар'я Денисова відкрила творчу майстерню  D.Art.Hub,  де кожен охочий може зануритися в світ мистецтва.  Це простір, в якому можна переглянути картини, а також прийти на Майстер-клас та забрати додому власну роботу!

Ляльки:

     Світлана Денисова народилася в Харкові. Закінчила архітектурний факультет Харківського національного університету будівництва та архітектури.

     Займається з дітьми художньою творчістю та дизайном.

     П'ятий рік захоплюється авторською текстильною лялькою. Кожна текстильна лялька Світлани має свій характер, харизму, свій настрій. Ляльки знаходяться у приватних колекціях України, Німеччини, США та Ірландії.

                         Ласкаво просимо до нашого Казкового світу!

Контакти художниць:

 

Дар'я Денисова

Instagram: @d.art.hub

телефон: +38 093 083 41 81

пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Світлана Денисова

Istagram: @svetlanadenisova

телефон: +38 095 17 81 432

Read 106 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта