28 грудня

«Сезон ляльок» Виставка авторської ляльки та ведмедиків Тедді

 «Сезон ляльок»

 Виставка авторської ляльки та ведмедиків  Тедді

        28.12.2021 - 09.01.2022  (велика зала)

 

 

         Кількість людей, які цікавляться авторської іграшкою і ляльками, в останні роки стрімко зростає. На виставках таких ляльок завжди аншлаг. І пов'язано це, швидше за все, з тим фактом, що серійна іграшка не несе в собі індивідуальності і людського тепла. Іграшка ж, зроблена не на потоці, викликає у людей будь-якого віку щиру радість. Адже основні шанувальники авторських іграшок - як раз дорослі люди! Ручна робота, її особистісне наповнення цінувалося завжди. В наш час високих технологій іграшка, зроблена в єдиному екземплярі, сприймається як зв'язок часів, як повернення в дитинство. А художня лялька є одним з предметів колекціонування в усьому світі.

         Харківське об'єднання майстрів авторської ляльки - це міцний творчий союз, що  об'єднує лялькарів і теддістів, і перший в Україні, який поєднав не тільки професійних художників, а й художників-аматорів. Об'єднання майстрів представляє роботи як з традиційних матеріалів (кераміка, фарфор, пап'є-маше, полімерна глина), так і іграшки, створені за авторськими технологіями, іграшки з натуральних матеріалів, вовни, бавовни й подібного. Такий художній напрям дозволяє майстрам постійно експериментувати з матеріалами, втілюючи свої найсміливіші задуми.

 

         З кожним роком зростає об'єднання. За цей час воно зайняло гідне місце серед майстрів і творчих спілок України, що займаються авторської лялькою і ведмедиками Тедді. Майстри-лялькарі є постійними учасниками різноманітних виставок міжнародного рівня, таких як «Модна лялька», «Мистецтво ляльок», «Весняний бал на Ветошній», «Час ляльок», «Стильна лялька». Статті та майстер-класи художників публікуються в різних тематичних журналах і каталогах. Роботи майстрів знаходяться в колекціях ціновувачів авторської ляльки та іграшок не тільки України, а й інших країн.

       Об’єднання друкує каталоги, бере участь у різних благодійних проектах і тематичних виставках, таких як «Схід», «Китай», «Снігуроньки» в Харкові, виставки в галереї ім. І.Є. Рєпіна в Чугуєві. Пишається тим, що вносить посильний внесок у просування улюбленого нами мистецького спрямування не тільки серед художників і колекціонерів, а й серед людей, не знайомих ще з цим жанром.

Ласкаво просимо!

Read 162 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта