31 січня

В ІВЦ "Бузок" Виставка картин на прополісних полотнах «АПІкультура»

Виставка картин на прополісних полотнах

  «АПІкультура»

 

02.02.2022-08.02.2022 (мала зала)

Виставка презентує картини на полотнах, що просочені прополісом, корисним здоров'ю людини. Маленькі бджілки зробили великий внесок у підготовку полотна перед тим, як його торкнулася рука художника. Полотна протягом двох років знаходилися у вуликах, збагачуючись прополісом.

Прополіс є смолистою речовиною від коричневого до темно-зеленого кольору,  що виробляється бджолами. Колір полотна – це відтінки пори року. Проєкт картин на прополісних полотнах створений компанією «Apiculture», Колодним бджільництвом для душі та його керівником, членом громадської організації «Спілка Пасечників Харківської області» Метельовим Сергієм Миколайовичем, а також за участю молодих талановитих художників. Завдання художників – залишаючи максимально незафарбовані краї прополісу, надати художній цінності полотнам, передати життєвий настрій та любов до природи.

Відомості про організатора:

Метельов Сергій Миколайович (43 роки),  бджільництвом займається  3 роки. Виготовленням колод  – 2 роки. Основна пасіка стоїть на очеретяних вуликах власного складання  колод,  дві – з ламелей дерев'яних, три – з  ламелей зрощених по довжині, чотири – оглядові колоди з додатковими дверцятами за склом. Але у всіх колодах підтримується принцип – бджоли в природному середовищі. Перевага колоди – мед довгий час перебуває в ній, збагачується запахом прополісу і бджолиним повітрям. У колоді не проводиться жодних обробок, завдяки чому мед виходить дуже цілющий. У перспективі –  поставити велику колодну пасіку для лікарського меду. А також відкриття музею Колодного Бджільництва, що діє просто неба.

 Виставка працює з дотриманням чинних вимог щодо запобігання розповсюдженню COVID-19

 

Read 54 times Last modified on Неділя, 06 лютого 2022 13:44
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта