03 лютого

В ІВЦ "Буок" Виставка живопису Олени Середи та Оксани Бажинової «Сяючий Всесвіт»

Виставка живопису Олени Середи та Оксани Бажинової

 «Сяючий Всесвіт»

04.02.2022 – 13.02.2022 (велика зала)

        Олена Середа народилася в 1969 році в Червоному Суліні Ростовської області. На теперішній час живе та творить у Харкові. Малює з двох років, з дитинства оточуючі сприймали її як художника. Навчалася в студії образотворчого мистецтва та в художній школі Дніпра.  Далі довелося залишити улюблену творчість. Довгий час була зайнята в бізнесі. Останні роки знову активно займається живописом. Брала уроки в Харкові в студії Арт-Стріт у професійних художників. На даний момент закінчує магістратуру Харківської державної академії дизайну та мистецтв за спеціальністю «Образотворче мистецтво, дизайнерське мистецтво та реставрація».

        Улюблена техніка – олійний живопис. У своїх роботах художниця зображує прекрасний світ навколо нас, людські почуття та емоції. Мета Олени – радувати людей своєю творчістю, а також змушувати замислитися над сенсом існування. Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Європи та США.

        Учасник  виставок:

  • - 2019 «Ритми літа», художня галерея «Palladium», м. Харків
  • - 2020 «У вихорі пригод», інформаційно-виставковий центр «Бузок», м. Харків

     -   Постійна експозиція в творчій майстерні художниці за адресою: офісний центр концерну АВЕК, м. Харків

Роботи представлені в міжнародних онлайн-галереях Saatchi Art, Artmajeur    та на платформі Etsy

         Оксана Бажинова, 1972 року народження, мешкає в місті Харкові. У юнацькому віці навчалася в ДК ХЕМЗ у ізостудії, а також приватно кілька років у професійних художників. У наступному році закінчуватиме навчання в магістратурі Харківської академії дизайну та мистецтв на факультеті «Творчий малюнок та графіка». Учасник виставок:

 - 2018 році – галерея «Сир», виставка «Весняна крапель»;

 - 2019 «Ритми літа», художня галерея «Palladium»;

 - 2020 році виставка «У вихорі пригод», інформаційно-виставковий центр «Бузок».

 

Роботи представлені в міжнародних онлайн-галереях, Saatchi Art та інших. Картини написані олією, в стилі реалізм та імпресіонізм. Оксана дуже любить подорожувати, в своїх картинах передає архітектуру, пам'ятки різних країн, культуру та атмосферу. Захоплюється розписом на стінах акрилом.

 

Виставка працює з дотриманням чинних вимог щодо запобігання розповсюдженню COVID-19

Read 112 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта