06 грудня

В ІВЦ "Бузок" персональна онлайн-виставка живопису художника Сергія Прядка «Фарби життя в моїх картинах»

Персональна онлайн-виставка живопису художника     Сергія Прядка

«Фарби життя в моїх картинах»

07.12.2022 – 20.12.2022

          Сергій Прядко народився 22 червня 1956 року в  Харкові.  З раннього дитинства  захоплювався малюванням.

          Закінчив ХПІ. Працював інженером, представником Держприймання, начальником технічного відділу заводу.    13 січня 1989 року, в званні старшого лейтенанта був призваний на ліквідацію аварії на Чорнобильській АЕС. Працював на самій станції та був черговим на складі  зараженої техніки. Отримав звання учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС І категорії.

         Але буття тривало, серце вимагало нового дихання… Мандрівки, бізнес, родина додали яскравих  барв  в буденність, розігнали смуток. І заспівала душа, коли побачила подарунок рідних – мольберт та фарби. Юнацька мрія –  стати моряком та любов до моря знайшли своє  відображення  в  полотнах. Завдяки  другу дитинства художнику Володимиру Немерцеву вперше спробував себе в олійному живописі. Кожну вільну хвилину свого життя Сергій Іванович присвячував творчості великих художників.

         Ця експозиція картин – своєрідна душевна релаксація для наших глядачів, що постраждали від війни, яка сліпо, безжально і відразу перевернула  спокійні й щасливі дні. Полотна з такими яскравими, чистими кольорами викликають особливий настрій гармонії, радості від краси світу, умиротворення, закликають до життя!

       

Контакти: Прядко Сергій Іванович

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Read 16 times
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта