06 лютого

В ІВЦ "Бузок" виставка вишитих картин Харківського клубу рукоділля

"РІЗНОБАРВНИЙ СВІТ ВИШИВКИ" 

08.02.2023- 19.02.2023 р.

           Шановні шанувальники прикладного мистецтва! Харківський клуб "Магія Творчості" вітає вас на нашій вже традиційній виставці у виставковому залі "Бузок"!

            Незважаючи ні на що, ми творимо красу, якою з величезним задоволенням хочемо поділитися з вами. Наш клуб ще дуже молодий - нам всього три роки, але за цей період ми провели вже кілька виставок у виставкових залах Харкова. Роботи наших майстринь дуже складні та різноманітні. Це говорить про велику любов до мистецтва вишивки. Роботи, що представлені на виставці, виконані в різних техніках: хрест, напівхрест, петит, шовчики. Є й бісерні роботи.

            Вишивка - це дуже кропітка робота, що вимагає великої посидючості, уваги та працьовитості. Клуб "Магія творчості" об'єднує людей різних професій з різними інтересами та захопленнями, але головна наша любов - це вишивка! Вишивка заспокоює, захоплює, наповнює життя змістом та дисциплінує!

            Ми хочемо поділитися з вами результатами нашої праці. Кожна робота, яку ви побачите, наповнена енергетикою її автора. Найбільшою нагородою для нас стане те, що кожен відвідувач знайде тут натхнення та зарядиться позитивними емоціями.

ЗАПРОШУЄМО В СВІТ КРАСИ!!!

https://buzok.kh.ua/

https://www.facebook.com/Buzokk

https://www.instagram.com/buzok_kh/

 

Read 31 times Last modified on Вівторок, 07 лютого 2023 10:08
Rate this item
(0 votes)
Шаблоны для сайта